Radyo Enerji Ordu


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Enerji Ordu

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Enerji, Ordu'dan yayın yapan radyolardan bir tanesidir. Günün her saatinde kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en çok dinlene radyolarından bir tanesi haline gelmiştir. Radyo Enerji'nin yayın tarzı ise karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır ve Ordu'ya karasal yayın hizmeti sunmaktadır.

Radyo Enerji, Ordu'dan karasal yayın yaptığı için en fazla dinleyici sayısına Karadeniz bölgesinde ulaşmaktadır. Radyo Enerji'nin aynı zamanda internet üzerinden sunduğu yayınları da bulunmaktadır. İnternet üzerinden Radyo Enerji dinleyerek istediğiniz yerden radyoya ulaşabilirsiniz. Bunun yanında karışık tarzda bir yayın akışına sahip olduğu için geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Ordu bölgesi için önemli radyolardan bir tanesi olan Radyo Enerji, Karadeniz'e yönelik şarkılara da yer vermektedir. Hem yöresel müziklere hem de Türk halk müziği, Türk sanat müziği, pop, slow gibi birbirinden farklı müziklere de yer vermektedir. Aynı zamanda eğlenceli programlar sunarak dinleyicilerinin keyifli zaman geçirmesini sağlamaktadır.


Radyo Enerji; Ordu'nun Radyosu

Radyo Enerji kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti sunmaktadır. Enerji Yatırım Pazarlama A.Ş. bünyesinde yer alana radyo kanalı oldukça kaliteli işler ortaya koymaktadır. Radyoculuk konusunda ilkeli bir şekilde davranan radyo kanalı yayın çizgisinden şaşmadan herkesi kucaklayan bir yayın yapmaktadır.

Radyo Enerji, radyoculuk sektöründe uzun süre emek vermiş olan bir radyo kanalı olduğu için oldukça profesyonel bir yayın ekibine sahiptir. Radyoda düzenlenen programlara özen gösteren radyo kanalı aynı zamanda dinleyicilerinin taleplerini de göz önünde bulundurmaktadır. Radyo Enerji'de yayınlanan şarkılar ise tecrübeli yayıncılar tarafından özenle seçilmektedir.

Radyo Enerji teknik anlamda da çalışmalarını sürdürmektedir. Güçlü vericileri sayesinde Ordu'nun hemen hemen her yerine karasal yayın hizmeti sunmayı başaran radyo kanalı çevre illerden de dinlenebilmektedir. Teknolojiyi de yakından takip eden Radyo Enerji teknolojik ekipmanları sayesinde sorunsuz bir yayın sunmaktadır.

Radyo Enerji'nin Ordu'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Ordu ve çevresinde Radyo Enerji dinlemek için 90.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Enerji'yi canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Enerji'ye ulaşabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0452 223 12 07
  • Web:http://www.radyoenerji.com.tr
  • Adres:Şarkiye Mah. Osmanpaşa Cad. 25/4 Ordu Merkez, Ordu
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoenerji
  • Benzer Aramalar:Radyo Enerji