Radyo Enerji


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Enerji

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Enerji, Kütahya'nın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Günün her saatinde kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı aynı zamanda bölgenin en sevilen radyoları arasında yer almaktadır. Kütahya bölgesine karasal yayın hizmeti veren radyo kanalının yayın içeriği karma tarzdaki müziklerden oluşmaktadır.

Radyo Enerji'nin yayın merkezi Kütahya'da bulunduğu için en fazla dinleyiciye bu bölgede ulaşmaktadır. Aynı zamanda internetten sunduğu yayınları sayesinde dünyanın her yerinden dinlenebilmektedir. Radyo Enerji'nin en büyük avantajlarından bir tanesi ise karışık tarzda müzik yayınlamasıdır. Dolayısıyla oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Radyo Enerji Kütahya bölgesi için önemli kuruluşlardan bir tanesidir. Gün içerisinde yaptığı yayınlarda pop, slow, Türk halk müziği, arabesk gibi farklı tarzlara yer vermesiyle beraber aynı zamanda haber bülteni de yayınlamaktadır. Böylece hem Kütahya bölgesinde hem de dünya genelinde yaşanan olaylardan haberdar olabilirsiniz.


Radyo Enerji; Kütahya'nın Sesi

Radyo Enerji 1998 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Kurulduğu günden itibaren dinleyicilerine en kaliteli müziği sunmak için çalışan Radyo Enerji ilkeli yayınların tüm hızıyla sürdürmektedir. Hem radyoda düzenlenen programlarla hem de haber bültenleriyle bilgilendirici bir yayın içeriğine sahiptir.

Radyo Enerji 20 yıldan daha uzun yayın yaptığı için tecrübeli bir yayıncı kadrosuna sahiptir. Radyo Enerji aynı zamanda reklamlara da oldukça önem vermektedir. Bölgede bulunan firmaların isim değerlerinin yükselmesi için çalışmaktadır. Reklamları doğru hedef kitlesine ulaştırmak için çalışmaktadır. Radyo Enerji'nin bir diğer özelliği ise RTÜK'den hiç ceza almamış olan sayılı radyo kanallarından bir tanesi olmasıdır.

Radyo Enerji'nin teknik ekibi de çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir. Kütahya Merkez'den yayın yapan radyo kanalı 35 kmlik bir mesafeye yayın yapmaktadır. İlk yayınlarını küçük bir stüdyo da gerçekleştiren radyo kanalı bugünlerde teknolojiyi yakından takip ederek en iyi ekipmanlarla yayın yapmayı hedeflemektedir.

Radyo Enerji'nin Kütahya'da karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Kütahya'da Radyo Enerji dinlemek için 105.7 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Enerji'yi canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Enerji'ye erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0 532 568 80 08
  • Web:http://www.radyoenerji.biz
  • Adres:Cumhuriyet Cad. Avcılar İş Merkezi Kat 3 No:49 - 43020 / Kütahya
  • Facebook:https://www.facebook.com/kutahyaradyoenerji
  • Twitter:https://twitter.com/enerjifm
  • Benzer Aramalar:Radyo Enerji