Radyo En


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo En

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo En, Bursa'dan yayın yapan radyolardan bir tanesidir. Yayın tarzı olarak Türk halk müziği ağrılıklı olarak yayın yapan bir radyo kanalıdır. Tüm gün boyunca karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı aynı zamanda kendi bölgesinin en sevilen radyoları arasında yer almaktadır.

Radyo En, tahmin edileceği üzere en fazla dinleyiciye Bursa'da ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca internet üzerinden sağlanan yayınları sayesinde farklı bölgelerde de erişim sağlanabilmektedir. Kültürümüzün bir parçası olan Türk halk müziği eserlerini dinlemek için Radyo En'i tercih edebilirsiniz.

Türk halk müziği eski zamanlardan beri her zaman için dinleyiciye sahip olmuştur. Ülkemize özgü olan müzik tarzının en iyi parçalarını dinlemek için Radyo En, tercih edilebilir. Bunun yanında radyoda düzenlenen programlarıyla dinleyiciye hem eğlenceli hem de bilgilendirici içerik sunulmaktadır.


Radyo En; Bursa'nın Sesi

Radyo En, kurulduğu günden bu yana yayın hayatını sürdürmeyi başarmış olan bir radyo kanalıdır. Özgün ve türkü paylaşımı yapılan radyo kanalında büyük bir disiplin ile çalışılmaktadır. Radyoculuk konusunda oldukça deneyimli bir radyo kanalı olan Radyo En, dinleyicilerinin taleplerini de önemsemektedir.

Oldukça tecrübeli bir yayın kadrosuna sahip olan Radyo En, gün içerisinde sunduğu programlarıyla bölgenin en iyileri arasında yer almayı başarmıştır. En iyi ve kaliteli türküleri dinlemek için Radyo En ilk seçeneklerinizin arasında yer almalıdır. Ayrıca Radyo EN'de paylaşılan türküler profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilmektedir.

Radyo En teknik anlamda da kendini geliştirmeyi başarmış bir radyo kanalıdır. Bursa'nın neredeyse tamamına erişim sağlayan radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesinde yayın yapmayı hedeflemektedir. Bunun için teknolojik ekipmanlara oldukça önem vermektedir. Bu sayede dinleyicilerine sorunsuz bir yayın akışı sunmaktadır.

Radyo En'in Bursa'dan karasal yayın yaptığını ifade etmiştik. Bursa'dan Radyo En dinlemek için 105.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo En'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo En dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0332 234 30 02
  • Web:http://www.radyoen.com.tr
  • Adres:Babalık Mahallesi Demirci İşmerkezi B/Blok Kat:8 No: 803 Selçuklu/KONYA
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoen104.6
  • Benzer Aramalar:Radyo En