Radyo Ekspres


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Ekspres

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Ekspres, Antalya'nın yerel radyo kanalları arasında yer almaktadır. Tüm gün boyunca kesintsiiz bir şekilde yayın hizmeti veren radyo kanalı bölgenin en çok dinlenen radyoları arasında bulunmaktadır. Aynı zamanda Antalya bölgesine karasal yayın hizmeti sunmaktadır. Radyo Ekspres'in yayın tarzı ise karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır.

Radyo Ekspres, Antalya'dan karasal yayın hizmeti verdiği için en fazla dinleyiciye bu bölgede erişmektedir. Ayrıca internet üzerinden yaptığı dijital yayınları sayesinde Antalya haricindeki bölgelerden kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Aynı zamanda Radyo Ekspres karışık tarzda müzik yayını yaptığı için geniş bir kitleyi kapsamaktadır.

Radyo Ekspres, senelerden beri Antalya'da yayın yapmaktadır. Radyo Ekspres gün içerisinde yayınladığı programlarıyla dinleyicisini kendisine bağlamayı başarmıştır. Yayın tarzı olarak geniş bir yelpazede yayın yapmaktadır. Örneğin pop,slow, arabesk, türkü, yöresel, oyun havası gibi farklı tarzlara yer vermektedir.


Radyo Ekspres;Antalya'nın Sesi

Radyo Ekspres kurulduğu tarihten beri yayınlarını kesintisiz bir şekilde dinleyicisine ulaştırmayı başarmıştır. Günün her saatinde farklı bir müzikle karşılaşacağınız radyo kanalı dinleyicisinin taleplerini de önemsemektedir. Ayrıca ilkeli ve saygılı yayınları sayesinde dinleyicisinin kalbine taht kurmuştur.

Radyo Ekspres uzun senelerden beri radyoculuk sektöründe bulunduğu için deneyimli bir yayın kadrosuna ev sahipliği yapmaktadır. Antalya'nın sevilen radyo kanallarından bir tanesi olan Radyo Ekspres Türk örf, adetlerine ve Türkçe'mize gerekli önemi vermektedir. Ayrıca geniş bir müzik arşivine sahip olan radyo kanalı özenle seçtiği şarkıları radyosunda paylaşmaktadır.

Radyo Ekspres güçlü vericiler kullanarak sesini Antalya'nın hemen hemen her kesimine ulaştırmayı başarmıştır. Teknolojik gelişmeleri de yakından takip eden radyo kanalı dinleyicisine en iyi ses kalitesini sunmak için çalışmaktadır. Aynı zamanda hem karasal hem de internet üzerinden sunduğu yayınları dinleyicisine sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktadır.

Radyo Ekspres'in Antalya'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Antalya'da Radyo Ekspres dinlemek için 92.9 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Ekspres'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Ekspres dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:0 242 243 93 60-62
  • Adres:Atatürk Cad. 1252 Sok. R. Berberoğlu İşh. No:7/4 ANTALYA
  • Benzer Aramalar:Radyo Ekspres