Radyo Ekol


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Ekol

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Ekol, Manisa'nın yerel radyo kanalları arasında yer alan bir radyo kanalıdır. Tüm gün boyunca dinleyicilerine kesintisiz yayın hizmeti sunan radyo kanalı ağırlıklı olarak Türkçe pop ve slow müzik tarzında yayın yapmaktadır. Manisa'da karasal yayına sahip olan radyo kanalı bölgenin en sevilen kuruluşlarından bir tanesidir.

Radyo Ekol, Manisa'dan karasal yayın yaptığı için en büyük dinleyici kitlesi Manisa'da yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Manisa haricindeki bölgelerden kolaylıkla erişim sağlanabilir. Bunun yanında ülkemizde ve dünya genelinde en çok dinlenen müzik tarzlarından olan pop müzik ve slow müzik tarzında yayın yapmaktadır.

Radyo Ekol, kurulduğu günden buyana kalitesinden ödün vermemiştir. Günümüzde her ne kadar radyolar önemini yitirmiş olsa bile hala kullanılmaktadır. Radyo Ekol'de bu konunun üzerine düşerek özellikle gençlere hitap eden yayınlara yer vermektedir. Kaliteli yayınlarıyla insanlara radyo kültürü aşılamayı amaç edinmiş olan bir radyo kanalıdır.


Radyo Ekol; Manisa'nın Radyosu

Radyo Ekol'ün yayın merkezi Manisa'nın Alaşehir ilçesinde yer almaktadır. Aynı zamanda kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Radyo kanalında Türkçe'ye özen verilerek en iyi şekilde yayın programları yapılmaktadır. Aynı zamanda en güncel müzikleri bu radyo kanalında bulabilirsiniz.

Radyo Ekol'ün yayıncı kadrosu oldukça profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Radyoculuğu yeniden uyandırmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir. Radyo Ekol'de düzenlenen programları ve en iyi şarkıları dinlerken keyifli vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda radyoda yayınlanan şarkılar yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo Ekol'ün teknik ekibi de oldukça başarılı işlere imza atmaktadır. Tüm Manisa'ya karasal yayın imkanı sağlayan radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesini sunmayı hedeflemektedir. Bununla beraber hem internet üzerinden yapılan yayınlarında hem de karasal yayınlarında kesintisiz bir yayın sürdürmek için çalışmaktadır.

Radyo Ekol'ün Manisa'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik.Manisa'da Radyo Ekol dinlemek için 94.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Ekol'ü canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Ekol'e erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0236 653 22 23
  • Web: www.radyoekol.org
  • Adres:Yenice mahallesi Beşeylül Cad. Nu : 3 Manisa Alaşehir
  • Facebook:https://www.facebook.com/Radyoekol/
  • Benzer Aramalar:Radyo Ekol