Radyo Duygu


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Duygu

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Duygu 2013 senesinden itibaren yayın hayatını sürdüren bir radyo kanalıdır. Yayın içeriği olarak büyük bir kısmı arabesk müzik olan radyo kanalında pop ve slow şarkılarda yer almaktadır. Bununla birlikte kaliteli yayın akışı ve yayıncılarıyla beraber dinleyicilerinin keyifli dakikalar geçirmesini kendisine hedef olarak belirlemiş bir radyo kanalıdır.

Radyo Duygu tecrübeli ve başarılı yayın ekibi ve yönetimi ile oldukça iyi işler çıkartıyor. Özenle hazırlanan müzik listeleri dinleyicilere sunuluyor. Bunun yanında çalışkan radyo yayıncıları ile beraber hoş sohbetlerle radyo yayını keyifleniyor. Arabesk müzik yayını yapan radyolar arasında kendisini belli eden ve her geçen gün bu başarılı ekibi sayesinde radyo dinleyicilerinin sayısı da artıyor.


Duygularınıza yön veren radyo

Yayın akışı içerisinde paylaşılacak olan müziklerin listesi belirlenirken dinleyicilerin istekleri de oldukça önemseniyor. Bu yüzden de 'duygularınıza yön veren radyo' sloganıyla yayın hayatına devam ediyor. Radyo Duygu dinleyicilerinin keyifli vakit geçirmesini sağlamak ve onları memnun etmek için yayın akışını çok önemsiyor ve hem popüler hem de kült parçalara listesinde yer veriyor.

Radyo Duygu herhangi bir frekansa sahip olmadığı için radyo alıcılarından dinlenemiyor. Bunun yerine canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Radyo Duygu kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonlar için hazırlanmış olan Radyo Duygu uygulamasını kullanarak dünyanın her yerinden istediğiniz zaman Radyo Duyguyu takip edebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0212 909 24 29
  • Web:http://www.radyoduygu.net
  • Adres:Arnavutköy/ISTANBUL
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoduygu.org
  • Twitter:https://twitter.com/radyoduygu1
  • Benzer Aramalar:Radyo Duygu