Radyo Dumlupınar


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo Dumlupınar

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Dumlupınar Kütahya'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Dumlupınar Üniversitesinin resmi radyosu olan radyo kanalı büyük bir disiplinle yayınlarını sürdürmektedir. Genel olarak müzik, haber, reklam yayınlarına yer veren radyo kanalı Kütahya'nın en genç radyo kanallarından bir tanesidir ve aynı zamanda Kütahya'da karasal yayına sahiptir.

Radyo Dumlupınar'ın karasal yayını Kütahya'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi burada yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde tüm dünyaya hitap etmektedir. Her tarzdan olan müzikleri ve gün içerisinde sunulan haberleriyle herkesi kucaklayan bir yapıya sahiptir ve bölge halkı olarak en sevilen radyo kanallarından bir tanesidir.


Dumlupınar'ın Sesi

2004 senesinde kurulan Radyo Dumlupınar, kurulduğu günden itibaren kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Aynı zamanda Türkçe pop, rock, slow müzik gibi farklı tarzlardaki içerikleriyle herkese hitap etmektedir. Tüm bu şarkı tarzlarının yanında nostaljik müziklere de yer vermektedir. Bunun yanında özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli yayınları sunmaktadır.

Radyo Dumlupınar'ın Kütahya'da karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Kütahya'da Radyo Dumlupınar dinlemek için 99.1 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Dumlupınar'ı canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Radyo Dumlupınar'a erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 (274) 265 23 24
  • Web:http://www.radyodumlupinar.com.tr
  • Adres:Rektörlük Binası Kat:2, Evliya Çelebi Yerleşkesi, Dumlupınar Üniversitesi, KÜTAHYA
  • Facebook:https://www.facebook.com/99.1radyodumlupinar/
  • Twitter:https://twitter.com/radyodumlupinar
  • Benzer Aramalar:Radyo Dumlupınar