Radyo Dolunay


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo Dolunay

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Dolunay FM, İstanbul'dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Yayın içeriği olarak dini radyo grubuna dahil edilen bir radyo kanalıdır. Dolunay FM dinlerken tasavvufi ve dini radyo programlarıyla karşılaşabilirsiniz. Aynı zamanda birbirinden farklı ilahileri de dinleyebilirsiniz. Dolunay FM İstanbul bölgesinde karasal yayın yaparken aynı zamanda internet üzerinden tüm dünyaya yayınlarını sunmaktadır.

Radyo Dolunay'da dini kanallar dinlerken bilgi edinmek ve doğru bilgilere ulaşmak mümkündür. Düzenlenen radyo programlarıyla dinleyicilerine en doğru bilgileri aktarmaktadır. Aynı zamanda daha önce duymamış olduğunuz bir çok ilahiyle de karşılaşabilirsiniz. Radyoculuk konusunda oldukça disiplinli bir şekilde ilerleyen Radyo Dolunay kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir.


Dinleyin, dinletin ve dinlenin

Radyo Dolunay yayınlarında "Dinleyin, dinletin ve dinlenin” sloganını kullanmaktadır. Aynı zamanda 'Marmara'nın Gülü' adını da kullanmayı tercih etmektedir. Dini yayınlar konusunda İstanbul bölgesinde dinlenebilecek en iyi radyolardan bir tanesidir. Bunun yanında tecrübeli ve başarılı ekibi tarafından özenle hazırlanan ilahi listesiyle en kaliteli ilahileri dinleyebilirsiniz.

Yazımızın ilk paragrafında belirttiğimiz üzere Radyo Dolunay'ın İstanbul bölgesinde karasal yayını bulunmaktadır. İstanbul'da Radyo Dolunay dinlemek için 108.0 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Dolunay'ın canlı yayınlarını dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda Dolunay Radyo uygulamasıyla istediğiniz zaman Radyo Dolunay'ı dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0(212) 531 22 39
  • Web:http://www.dolunayradyo.net
  • Adres:Karagümrük Mh., Küçükdeğirmen Sok. No:7, 34091 Fatih/Istanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/Dolunay-FM-153447041354852/
  • Twitter:https://twitter.com/FmDolunay
  • Benzer Aramalar:Radyo Dolunay