Radyo Dilara


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo Dilara

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Dilara, Antalya'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Gün içerisinde 7/24 yayınlarını devam ettiren radyo kanalının yayın içeriği dini yayınlardan oluşmaktadır. Aynı zamanda Antalya'da karasal yayın imkanı sunan radyo kanalları arasında yer almaktadır. Bölge halkı tarafından en çok dinlenen dini radyolardan bir tanesi haline gelmiştir.

Radyo Dilara'nın karasal yayınının konumundan dolayı en büyük dinleyici kitlesi Antalya'da yer almaktadır. Antalya haricinde Radyo Dilara dinlemek için internetten sunulan yayınları ziyaret edebilirsiniz. Dini yayın dinlemek isteyenler için en iyi seçeneklerden bir tanesi olan Radyo Dilara, işine önem vererek en kaliteli radyo yayınını sunmayı hedeflemektedir.

Radyo Dilara'da günün farklı saatlerinde farklı tarzda programlar yer almaktadır. Dinleyicilerine hem ilahi dinletisi sunan radyo kanalı hem de dini programlarına da yayınlarında yer vermektedir. Böylece dinleyicilerinin bilgilenmesini ve manevi duyguların kabarmasını hedeflemektedir.


Radyo Dilara; Antalya'nın Dini Radyosu

Radyo Dilara, işine fazlasıyla önem vererek en iyi yayınları sunmayı hedeflemektedir. Gün içerisinde düzenlediği Yitik Hazine, Radyo Dilara Antalya Haber, Mimberden Gönüllere, İnsanı Onaran Konuşmalar, Dilara Gülşeni, Ehli Sünnetin Nazarı gibi programlarıyla bilgi dolu işlere imza atmaktadır. Böylece dinleyicilerin bilgilenmesi sağlanmaktadır.

Radyo programlarının yanında radyo yayıncıları da en iyi programları düzenlemeyi hedeflemektedir.  Ali Haydar Çetintürk Hoca, Cübbeli Ahmet Hoca, Senai Demir, Serdar Tuncer ve Tahir Büyükkörükçü gibi değerli isimlerin sunduğu programlarla dinleyicilere maneviyat yüklü yayınlar sunulmaktadır. Bu özel insanların düzenlediği programlar sayesinde doğru ve gerçekçi bilgilere ulaşabileceksiniz.

Radyo Dilara'nın teknik ekibinin yaptığı çalışmalar sayesinde Antalya'nın her yerinden Radyo Dilara dinlemek mümkündür. 1995 senesinde kurulmuş olan radyo kanalı oldukça köklü bir geçmişe sahiptir. Bu geçen süre içerisinde teknolojiyi takip etmeleriyle beraber en iyi ses kalitesini dinleyicilerine sunmaktadır. Tüm bunların yanında radyoda yayınlanan ilahiler, profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek radyoda paylaşılmaktadır.

Radyo Dilara'nın Antalya'da karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Antalya'da Radyo Dilara dinlemek için 98.7 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Dilarayı canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Dilara'ya ulaşabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(246) 223 85 82
  • Web:http://www.radyodilara.com
  • Adres:Gülevler mah. 106 cd. no 98 ISPARTA
  • Facebook:https://www.facebook.com/Radyo-Dilara-Isparta-237720239949232/
  • Twitter:https://twitter.com/radyodilara987
  • Benzer Aramalar:Radyo Dilara