Radyo Deva


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Deva

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Deva ilk kez 2012 senesinde yayın hayatına başlamış bir radyo kanalıdır. Genel olarak arabesk ve fantezi müzik tarzında yayın yapan radyo kanalında ara sıra pop müzikleri duymakta mümkündür. Müzik yayınları sırasında en güncel ve popüler olan müziklerle karşılaşma ihtimaliniz çok yüksektir. Radyo Deva dinleyicileriyle paylaştığı listesine çok önem vermektedir.

Arabesk müziğin ülkemizdeki yeri oldukça önemlidir. Kültürümüzün bir parçası olan arabesk müzik ilk zamanlarından beri popülerliğini artırmıştır. Arabesk müzik dinleyicisi büyük bir kitleye ulaşınca arabesk müzik yayını yapan radyo kanalları ortaya çıkmıştır. Radyo Deva'da bu radyo kanallarından bir tanesidir. Kaliteli bir yayın sunduğu için de yaklaşık 7 senedir yayınlarını devam ettirmektedir.


Derdinize Radyo Deva

Arabesk müzik genel olarak aşk, keder ve dert içerikli bir konuya sahiptir. Genel olarak psikolojik olarak zor zamanlar geçirildiğinde en çok dinlenen müzik tarzı olarak görülmektedir. Bazıları içinse müzik tarzından daha çok yaşam tarzı haline gelmiştir. Arabesk Müzik diyince Türkiye'de akla gelen ilk isimler Müslüm Gürses, Ferdi Tayfur ve Orhan Gencebay'dır. Radyo Deva yayınlarında bu büyük isimlere de yer vermektedir.

Radyo Deva henüz fiziksel olarak bir frekansa sahip değildir. Dolayısıyla radyo alıcısı kullanarak Radyo Deva'yı dinlemeniz mümkün değildir. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Radyo Deva'yı canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun haricinde Radyo Deva'nın mobil uygulamasını kullanarak istediğiniz her yerde canlı olarak Radyo Deva kanalını takip edebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Web:www.devafm.com
  • Facebook:www.facebook.com/DevaFMDenizli
  • Twitter:twitter.com/RadyoDeva
  • Benzer Aramalar:radyo deva dinle