Radyo Derman


Oy: 4.75 Toplam oylayan: 1
Radyo Derman

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Derman, İstanbul merkezli olan bir internet radyosudur. "Alemin dermanı" sloganıyla yayın hayatını sürdüren radyo kanalı genel olarak arabesk müzik ve fantezi müzik türünde yayınlarını sürdürüyor. Arabesk müzik yayını yapan radyoların sayısı her ne kadar fazla olsa da Radyo Derman en iyi alternatiflerden bir tanesi olarak işine hakettiği önemi veriyor.

Arabesk müzik ülkemizde çok dinlenen müzik tarzlarından bir tanesi olduğu çok açık bir şekilde görülüyor. Aynı zamanda ülkemize özgü olan ve kültürümüzün bir parçası haline gelmiş olan arabesk müzik radyolarda karşımıza çıkıyor. Arabesk müzik denildiğinde ilk olarak akıllara gelen sanatçılar Müslüm Gürses, Ferdi Tayfur ve Orhan Gencebay üçlüsü oluyor.


Alemin Dermanı

Radyoculuk konusunda tecrübeli ve çalışkan bir ekibe sahip olan Radyo Derman oldukça iyi işler sergiliyor. Aynı zamanda kullanılan teknolojik ekipmanlar sayesinde de ses kalitesi olarak da yüksek kalitede yayın yapıyor. Bunların sayesinde dinleyiciler için keyifli vakit geçirilmesi sağlanmış oluyor. Radyo ekibi tarafından özenle hazırlanan arabesk müzikler kesintisiz bir şekilde radyo da yayınlanıyor.

Radyo Derman bir internet radyosu olduğu için radyo alıcılarıyla dinlenememektedir. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Radyo Derman kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun haricinde Radyo Derman mobil uygulamalara oldukça önem vermiş durumda. Hem iOS hem de Android platformu için Radyo Derman uygulamasını kullanarak dilediğiniz yerden yayınlarını takip edebilirsiniz.

  • Web:,www.dermangibiradyo.com
  • Facebook:https://www.facebook.com/Dermanfm/
  • Benzer Aramalar:radyo derman