Radyo Deniz


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Deniz

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Deniz, Bursa merkezli bir radyo kanalıdır. Bursa'nın İnegöl ilçesinden yayın yapan radyo kanalının yayın içeriği oldukça geniştir. Günün belirli saatlerinde farklı müzik tarzlarında yayın yapan radyo kanalı Türk sanat müziği, türkü, pop müzik, hit müzik, nostaljik müzik gibi farklı dallarda yayın yapmaktadır. Böylece her kesime hitap etmeyi başaran bir radyo kanalı olmuştur.

Radyo Deniz 1994 tarihinden bu yana yayınlarını kesintisiz olarak sürdüren bir radyo kanalıdır. Tüm gün boyunca farklı yayın türleriyle programlarını sürdüren radyo kanalı en çok dinlenen radyo kanalları arasında yer almaktadır. Radyo Deniz yayınlarına verdiği önemle büyük bir disiplin içerisinde programlarını sürdürmektedir. Böylece dinleyicilerine kaliteli yayın sunmaktadır.


İnegöl'ün Sesi

Bursa'nın İnegöl bölgesinden tüm Türkiye'ye yayın yapan Radyo Deniz'in yayınlarını internet üzerinden de dinlemek mümkündür. Tecrübeli ve başarılı ekibinin özenle seçerek hazırladığı şarkı listeleriyle günün farklı saatlerinde farklı tarzdan müzik paylaşımım yapmaktadır.Böylece tüm Türkiye'ye hitap eden bir radyo yayını sunmaktadır.

Radyo Deniz'in Bursa üzerinde karasal yayına sahip olduğunu belirtmiştik. Bursa'da Radyo Deniz'i dinlemek için 102.1 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Deniz'in canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Radyo Deniz'in mobil uygulamasını kullanarak istediğiniz zaman radyo yayınına erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0224 711 88 48
  • Web:https://www.radyodeniz.com.tr
  • Adres:Cuma Mahallesi 1. Tabakhane sk No: 3 Kat :3 İnegöl /BURSA
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyodeniz/
  • Benzer Aramalar:Radyo Deniz