Radyo Denge


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo Denge

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Denge, 1994 senesinden itibaren yayınlarını sürdüren köklü bir radyo kanalıdır. Ankara merkezli olan bu radyo kanalında genel olarak dini yayınlara yer verilmektedir. Ankara bölgesinde 92.1 frekansında yayın yapan radyo kanalı tüm Türkiye'yi dini açıdan bilgilendirmek için ve halkımızın manevi duygularını kabartmak için yayınlarını sürdürmektedir.

Radyo Denge çok eski zamanlardan beri yayın hayatına itina ile devam etmektedir. Bu kadar uzun bir geçmiş zamanın yaşanması tüm radyo ekibine tecrübe olarak geri dönmüştür. Tecrübeli ve başarılı ekibi sayesinde yayınların kalitesi hissedilmektedir. Kaliteli yayınlara özen gösteren radyo kanalı tüm dinleyicileri tarafından sevilerek takip edilmektedir.


Dini yayınların adresi Radyo Denge

Radyo Denge'nin genel olarak içeriği ilahilerden, sohbetlerden, öğretici ve eğitici bilgiler veren programlardan oluşmaktadır. Manevi açıdan duygularınızı geliştirecek olan radyo kanalı özellikle Ankara'da çok dinlenmektedir. Yayınlarda kullanılan ilahiler tüm radyo ekibi tarafından özenle hazırlanarak, en sevilen ilahilere yer verilmektedir.

Makalemizin başında bahsettiğimiz gibi Radyo Denge, Ankara bölgesinde 92.1 frekansında yayın yapmaktadır. Bunun haricinde canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Denge kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca Radyo Denge'nin özel bir uygulaması bulunmamaktadır ancak web sitemizi mobil versiyonda kullanarak Radyo Denge'yi dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0312-232-3535
  • Web:www.dengeradyo.com
  • Adres:Strazburg cad. Eti mah. 18/1 Sıhhıye/ANKARA
  • Facebook:www.facebook.com/dengeradyo/
  • Benzer Aramalar:Radyo Denge