Radyo Dejavu


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo Dejavu

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Dejavu, 2011 senesinden itibaren yayınlarını sürdüren bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği olarak Türkçe ve nostalji müziklere yer vermektedir. Ağırlıklı olarak 80'ler ve 90'lar pop müzik yayını yapsa da Anadolu rock, slow müzik gibi yayınlara da yer vermektedir. Aynı zamanda ara sıra 70'lerden de şarkı paylaşımı yapmaktadır.

Radyo Dejavu , Türkiye'nin eski zamanlarında dillere pelesenk olmuş şarkılara yer vermektedir. Radyo Dejavu yayınlarını dinlerken eski zamanlara gideceğiniz, özlem hissedeceğiniz bir hale gireceksiniz. Özellikle 80'ler ve 90'lardan şarkı paylaşımı yapan radyo kanalı o zamanların en popüler olmuş, en çok dinlenmiş ve en kaliteli şarkılarını dinleyicilerine sunmaktadır.


Nostaljinin doğru adresi Radyo Dejavu

Radyo Dejavu Türkiye'de ilk nostalji yayını yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Geçmişe özlem duyan ve nostalji müzik severler için Radyo Dejavu en kaliteli radyo kanallarından bir tanesidir. Tecrübeli ve başarılı ekibinin özenle seçtiği şarkı listeleri sayesinde geçmişin en iyi şarkıları yayınlanmaktadır. Böylece dinleyiciler de nostalji yayınların keyfini çıkartmaktadır.

Radyo Dejavu herhangi bir karasal yayına sahip değildir. Yayın hayatına internet üzerinden devam eden radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz yayınlarını sürdürmektedir. Aynı zamanda resmi web sitesi üzerinden top 20 listesi de paylaşmaktadır. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Dejavu kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca Radyo Dejavu'nun mobil uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden canlı olarak yayınlara erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 (542) 354 80 90
  • Web:https://radyodejavu.com
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyodejavu/
  • Twitter:https://www.facebook.com/radyodejavu/
  • Benzer Aramalar:Radyo Dejavu