Radyo D


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo D

Bu radyo yayınını web sitene ekle:
Radyo D

 Çok uzun yıllardan bu yana Türkiye'nin en fazla dinlenen radyolarından biri olarak ön plana çıkan Radyo D, günümüzde tüm farklı müzik dallarından esintileri gün içerisinde sunarak radyo severlere güzel bir zaman geçirme fırsatı vermektedir. Özellikle bu kaliteli radyoyu diğerlerinden ayıran en farklı ayrıcalığı, çok uzun yıllardan bu yana büyük bir tecrübe ve profesyonellik kazanmasıdır. Sabahın erken saatlerinden geceye kadar ve çok farklı ve Türkiye çapında en bilindik radyocular ile birlikte DJ’lerin canlı olarak programı verdiği bu kaliteli radyo bünyesinde, tercih ettiğiniz tüm değişik müzik çeşitlerini bulabilir ve gün içerisinde büyük bir keyif ile dinleme şansını elde edebilirsiniz.
 
Birbirinden farklı program türleri
 
Sabahtan akşama kadar eğlenceli ya da ciddi canlı programlar ile birlikte geceleri özellikle duygusal yine canlı programlar eşliğinde herkese değişik duygular hissettiren kaliteli programlar Radyo D bünyesinde sunulmaktadır. Türkiye'nin ilk lisanslı ve ulusal radyolarından biri olarak 1996 yılında kurulmuş olan bu kaliteli radyo, 2005 yılında büyük bir değişme gitmiş ve Radyo D adını alarak yayın hayatına devam etmiştir. Üstelik sadece birbirinden farklı türlerdeki şarkıları değil aynı zamanda saat başı verilen haber bültenleri ile de gündemden bilgileri tüm dinleyicilerine ulaştırmaktadır. Popüler şarkıların yanı sıra eskilerden tüm farklı şarkıları da değişik zamanlarda bulabileceğiniz bu güzel radyo bünyesinde bütün bir gün keyifli bir zaman geçirme şansını elde edebilirsiniz.
 
Kesintisiz zengin bir müzik çeşidi

 Günün 24 saati boyunca birbirinden farklı şarkıları bulabileceğiniz Radyo D bünyesinde, hem kaliteli ve tecrübeli bir kadroya sahip radyocular ile eğlenceli bir zaman geçirirken hem de birçok değişik şarkıyı dinleyebilir veya radyo bağlanarak istekte de bulunabilirsiniz. Günümüzde güven içerisinde kaliteli bir yayıncılık anlayışı ile hizmet veren radyolardan biri olarak ön plana çıkan radyo D ile güzel bir zaman geçirmek için tek yapmanız gereken radyo dinle bünyesinde bu kalitede siteye giriş yaparak istediğiniz herhangi bir yerden rahat bir biçimde bağlanmaktır. Fantezi ya da Rock veya hip hop ile birlikte pop gibi birçok değişik türdeki müzikleri gün içerisinde farklı zamanlarda radyo bünyesinde dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 (212) 413 53 11
  • Web:https://www.radyod.com
  • Adres:Demirören Medya Center 100. Yıl Mah. 2264 Sok. No:1 34218 Bağcılar / İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyod104
  • Twitter:https://twitter.com/radyod104
  • Benzer Aramalar:radyo d canlı dinle, radyo d dinle, radyo d