Radyo Çınar


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo Çınar

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Çınar, Bursa merkezli olan bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği olarak dini yayınlar yapan radyo kanalı aynı zamanda Bursa üzerinde karasal yayına da sahiptir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren Radyo Çınar, sadece dini ve tasavvufi yayınlar yapmıyor bunun yanında en güzel ilahileri de dinleyicileriyle paylaşıyor.

Radyo Çınar, başta Bursa olmak üzere tüm Türkiye'de sevilerek dinlenen radyo kanallarından bir tanesidir. Kurulduğu günden bu yana en seviyeli ve tarafsız yayınları sunmayı amaçlayan radyo kanalı, kaliteli yayınlara imzasını atmaktadır. Dini konular üzere yapılan programları ve sohbetleriyle dinleyicilerin manevi duygularını kabartmayı başaran bir radyo kanalıdır.


Gönüllerdeki Pınar

Radyo Çınar 'gönüllerdeki pınar' sloganıyla yayınlarını sürdürmektedir. Yapılan dini ve tasavvufi yayınlarının yanında en seçkin ilahilere de yer vermektedir. Tecrübeli ve başarılı ekibi tarafından hazırlanan ilahi listesiyle bu konuda en iyilerden bir tanesi olmuştur. Aynı zamanda dinleyicilerinin isteklerini de radyo yayınlarında paylaşmaktadır. Böylece dinleyiciye verdiği önem de ortaya çıkmaktadır.

Yazımızda belirttiğimiz üzere Radyo Çınar Bursa bölgesinde karasal yayın yapan bir radyo kanalıdır. Bursa'da Radyo Çınar dinlemek için 104.8 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Çınar'ın canlı yayınlarına erişebilirsiniz. Aynı zamanda Radyo Çınar'ın mobil uygulamasını kullanarak istediğiniz zaman radyoyu dinleyebilirsiniz.