Radyo Çilek


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Çilek

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Çilek çalışmamaktadır.


Radyo Çilek, Bartın'ın yerel radyolarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalının yayın içeriği ağırlıklı olarak arabesk ve fantezi müzik tarzında yayın yapmaktadır. Bartın'dan yayın yapan radyo kanalının herhangi bir karasal yayın hizmeti bulunmamaktadır. Günümüzde sadece internet üzerinden yayınlarını sunmaktadır.

İnternet bağlantısı günümüzde hemen hemen her yerde bulunduğu için Radyo Çilek'i kolaylıkla dinleyebilirsiniz. Radyo Çilek dinleyicilerinin büyük bir kısmı Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Arabesk müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi olan Radyo Çilek tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir.

Her geçen gün radyoculuk sektörü önemini kaybediyor gibi görünse bile radyo kanalları yayınlarını sürdürmeye devam ediyor. Aynı zamanda internet üzerinden yayın yapan radyoların sayısı artıyor ve yayın çeşitliliği oluşuyor. Bunun yanında radyo dinleyicileri için kaliteli yayınların sayısı da artıyor.


Bartın'ın Radyosu; Radyo Çilek

Radyo Çilek, yayınlarının içerisinde dinleyicilerinden gelen istekleri de paylaşıyor. Yayın tarzında çeşitlilik sağlayan radyo kanalı dinleyiciler tarafından sevilerek takip edilmektedir.

Radyo Çilek'in karasal yayını olmadığı için teknik ekibinin işi bir nebze daha kolaylaşmaktadır. Yüksek güçlü vericilere ihtiyaç duymayan radyo kanalı teknolojik ekipmanlarıyla internet üzerinden yayınlarını sürdürmektedir. Bununla beraber ses kalitesini üst seviyede tutarak dinleyicilerine en iyi yayını sunmaktadır.

Radyo Çilek'de yayınlanana şarkılar genellikle arabesk, fantezi, slow müzik ve aşk şarkıları üzerine kurulmuştur. Dinleyicilerinden aldıkları isteklerle beraber yayın akışını renklendiren radyo kanalında paylaşılan şarkıları yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilere aktarılmaktadır.

Radyo Çilek kanalının herhangi bir karasal yayına sahip olmadığını söylemiştik. Radyo Çilek'in yayınlarını sadece internet üzerinden takip edebilirsiniz. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Çilek'i dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda monbil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Çilek'i canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Web:http://www.radiocilek74.com
  • Facebook:https://www.facebook.com/yildirimedya74/
  • Benzer Aramalar:Radyo Çilek