Radyo Çetin


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Çetin

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Çetin, Mersin'den yayın yapan bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği haber yayını yapmak olan radyo kanalı aynı zamanda Türkçe müziklere de yer vermektedir. Özellikle arabesk müzik ağırlıklı bir müzik yayınına sahiptir. Aynı zamanda Radyo Çetin, Mersin'de karasal yayına sahip olan yerel radyo kanallarından bir tanesidir.

Karasal yayınının Mersin'de bulunmasından dolayı en çok dinleyici kitlesine Mersin'de sahip olan radyo kanalı aynı zamanda internet yayınlarıyla tüm dünyaya hitap etmeyi başarmaktadır. Arabesk müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi Radyo Çetin'dir. Aynı zamanda başta bölgedeki gelişmeler olmak üzere tüm Türkiye ve dünyada gerçekleşen önemli haberleri dinleyicilerine sunmaktadır.


Tarafsız doğru haber!

Radyo Çetin yayınlarında 'Tarafsız doğru haber!' sloganını kullanmaktadır. Mersin bölgesinde büyük bir kitleye hitap eden radyo kanalı bölgedeki esnafların ve halkın çevresindeki yaşanan gelişmeleri öğrenmesi için sık kullandığı radyo kanalıdır. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle dinleyicilere en kaliteli müzikler sunulmaktadır.

Başta bahsettiğimiz üzere Radyo Çetin, Mersin bölgesinin yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Mersin'de Radyo Çetin dinlemek için 102.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Çetin'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Tüm bunların yanında Radyo Çetin uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden Radyo Çetin'in yayınlarını dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0324 336 00 95
  • Web:http://www.radyocetin.com
  • Adres:İhsaniye Mh, 4901 Sk, Acemoğlu Apt Kat:6/20 MERSİN
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyocetin.net/
  • Benzer Aramalar:Radyo Çetin