Radyo Çamlıca


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo Çamlıca

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Çamlıca, Balıkesir'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir biçimde yayınlarını sürdüren radyo kanalının yayın içeriği dini yayınlardan oluşmaktadır. Balıkesir'in en eski radyo kanallarından bir tanesi olan Çamlıca FM, Balıkesir'de karasal yayın imkanı da sunmaktadır.

Karasal yayının merkezinden dolayı en büyük dinleyici kitlesi Balıkesir'de yer almaktadır. bunun yanında internet üzerinden sağlanan yayınları sayesinde dünyanın her yerinden erişim sağlamak mümkündür. Balıkesir bölgesinde en sevilen radyo kanallarında bir tanesi olan Çamlıca FM, dini konularda bilgilenmek ve ilahi dinlemek isteyenler için en iyi seçeneklerden bir tanesi olacaktır.

Radyo Çamlıca Balıkesir'de ilk yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Eskiden karma tarzda yayın akışına sahip olan radyo kanalı yayın formatını değiştirerek dini tarzda yayınlar sunmaya başlamıştır. Manevi duyguların kabarması, İslam dininin inceliklerini öğrenmek ve ilahi dinlemek için Radyo Çamlıcayı tüm gün boyunca dinleyebilirsiniz.


Balıkesir'in Dini Radyosu; Çamlıca FM

RADYO ÇAMLICA REKLAM VE YAYINCILIK A.Ş. bünyesinde yer alan radyo kanalı 1994 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana yayınlarını en iyi şekilde gerçekleştirmeyi başarmıştır. Radyoculuk konusunda oldukça tecrübeli olan radyo kanalı bölgenin en çok tercih edilen radyoları arasında yer almaktadır.

Radyo Çamlıca dinleyenleri sadece karasal yayın üzerinden değil ülkemizin dört bir yanında internet aracılığıyla dinleyiciye sahiptir. Radyo Çamlıca'nın teknik ekibi de oldukça iyi işlere imza atmaktadır. 500 Watt gücündeki verici sistemine sahip olan radyo kanalı, Balıkesir'in her yerine ulaşmaktadır. Bununla beraber ses kalitesi olarak oldukça net yayınlar yapmaktadır.

Radyoculuk sektörü her ne kadar gerilemeye başlamış olsa bile Radyo Çamlıca ekibi büyük bir disiplin içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir. Büyük bir kitleye radyo yayını yapan yayıncılar işlerine oldukça önem vermektedir. Gün boyunca radyoda yapılan programlar ve yayınlanan ilahiler özenle hazırlanmaktadır ve dinleyicilere sunulmaktadır.

Radyo Çamlıca'nın Balıkesir'de karasal yayın yaptığını belirttik. Radyo Çamlıca dinlemek için 91.9 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanca canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Çamlıca'yı canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun haricinde mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Çamlıca'nın yayınlarına erişim sağlayabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0266 260 09 19
  • Web:http://www.camlicafm.com.tr
  • Adres:91.9 ÇAMLICA FM - BALIKESİR RADYO ÇAMLICA REKLAM VE YAYINCILIK A.Ş.
  • Facebook:https://www.facebook.com/camlicaradyo/
  • Twitter:https://twitter.com/camlicafm
  • Benzer Aramalar:Radyo Çamlıca