Radyo Çağdaş


Oy: 3 Toplam oylayan: 1
Radyo Çağdaş

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Çağdaş, Kocaeli'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalının genel olarak yayın içeriği slow müzik, türkü ve Türk halk müziğini içermektedir. Oldukça geniş bir yayın yelpazesine sahip olan radyo kanalı Kocaeli'nin en çok ilgi gören radyo kanallarından bir tanesidir.

Kocaeli bölgesinde karasal yayını bulunana Radyo Çağdaş'ın en büyük dinleyici kitlesi burada bulunmaktadır. Bunun yanında internet üzerinden sunulan radyo yayını sayesinde tüm dünyaya sesini duyurmaktadır. Oldukça geniş bir yayın tarzına sahip olduğundan dolayı büyük bir kesime hitap eden radyo kanallarından bir tanesidir.

Kocaeli'nin Sesi; Radyo Çağdaş

Radyoculuk sektörü her geçen gün giderek geriliyor olsa bile Radyo Çağdaş kanalı yayınlarını büyük bir disiplin içerisinde sürdürmektedir. Bölgesinde radyoculuk konusunda en iyilerden bir tanesi olan Radyo Çağdaş, Kocaeli halkı tarafından büyük bir ilgi görmektedir. Tecrübeli ve başarılı ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli içeriği dinleyicilerine sunmaktadır.

Radyo Çağdaş'ın Kocaeli'de karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Kocaeli'nde Radyo Çağdaş dinlemek için 89.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Çağdaş'ın canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Radyo Çağdaş'ın yayınlarına erişebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:0262 331 09 59
  • Web:http://www.radyocagdas.com
  • Adres:Veliahmet Mah. İnönü Cad. Erdinç Apt. No: 91 İzmit- Kocaeli
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyocagdass/
  • Benzer Aramalar:Radyo Çağdaş