Radyo Box


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Box

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Box, Antalya'nın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Bölgenin en sevilen radyo kanallarından bir tanesi olan Radyo Box tüm gün boyuna kesintisiz bir şekilde yayın yapmaktadır. Radyo Box'ın genel yayın içeriği pop müzik tarzındadır. Aynı zamanda Radyo Box kanalı Antalya halkına karasal yayın hizmeti sunmaktadır.

Radyo Box'ın yayın merkezi Antalya'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi Akdeniz'de yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanından erişim sağlanabilmektedir. Ülkemizde en çok dinlenen müzik tarzlarının başında gelen pop müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi Radyo Box olacaktır.

Radyo Box, en iyi şekilde yayın hizmeti sunmak için tüm gün boyunca çalışmaktadır. Her ne kadar eskiye oranla radyoculuğun değeri azalmış olsa bile hala en önemli iletişim araçlarından bir tanesi radyolardır. Bunun farkında olan Radyo Box kanalı yayınlarını büyük bir disiplin içerisinde sürdürmektedir.


Radyo Box; Antalya'nın radyosu

Antalya'dan yayın yapan Radyo Box kanalı 2000 senesinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın sürdürmeyi başaran radyo kanalı bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesi haline gelmiştir. Radyoculuk konusunda oldukça deneyimli olan Radyo Box en kaliteli şekilde yayın sunmak için çalışmaktadır.

Radyo Box'da yayın yapan yayın ekibi oldukça profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. Uzun senelerden beri yayın yapan radyocular sayesinde keyifli sohbetlerin yer aldığı radyo programları düzenlenmektedir. En sevilen radyo programcısı ise Başak Kunbuk'tur. Aynı zamanda radyoda yayınlanan şarkılar tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo Box'ın teknik ekibi de işinde oldukça iyidir. Tüm Antalya halkına karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı aynı zamanda ses kalitesi olarak da en iyilerden bir tanesi olmayı hedeflemektedir. Bunun için teknolojik ekipmanlara ağırlık verilmektedir. Aynı zamanda Radyo Box'ın hem karasal yayınları hem de internet üzerinden sunduğu yayınları kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

Radyo Box'ın Antalya'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Antalya'da Radyo Box dinlemek için 92.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Box'ı canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Box'ı canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(0 242) 247 68 48
  • Adres:Elmalı Mah. Cumhuriyet Cad. Cumhuriyet Meydanı Karşısı Yıldız Apt. B Blok Kat:3 No:5
  • Facebook:https://www.facebook.com/getpub/
  • Benzer Aramalar:Radyo Box