Radyo Bordo Mavi


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Bordo Mavi

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Bordo Mavi, Trabzon merkezli bir radyo kanalıdır. Yayın içeriği olarak Türkçe karışık müzik yayını yapan bir radyo kanalıdır. Özellikle Trabzon merkezinde sevilen radyolar arasında yer almaktadır. Hem şarkı formatı olarak farklı tarzlara önem vermesiyle hem de akşam haberleri sunmasıyla her kesime hitap etmeyi başarmış bir radyo kanalı olmuştur.

Radyo Bordo Mavi 1993 senesinden bu yana yayın hayatını sürdüren, Trabzon'un yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Mercan Grup bünyesinde yer alan radyo kanalı kalitesini dinleyicilerine hissettirmektedir. Karadeniz bölgesinde özellikle de Trabzon'da oldukça meşhur bir radyo kanalıdır. Trabzon'da karasal yayına sahip olmasının yanında tüm dünya da internet üzerinden dinlenebilir.


Sesimiz Rengimizde Saklı

Radyo Bordo Mavi, 'sesimiz rengimizde saklı' sloganıyla yayınlarını sürdürmektedir. Gün içerisinde karışık tarzdaki Türkçe müziklerin yanında, program yapan yayıncılara da sahiptir. Bu programlar müzik programları olacağı gibi, haber, spor, otomotiv dünyası gibi farklı yayınları da içermektedir. Trabzon'un en iyi radyolarından bir tanesi olan Radyo Bordo Mavi tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir.

Radyo Bordo Mavi dinlemek için Trabzon bölgesinde 103.3 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Bordo Mavi kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Radyo Bordo Mavi'nin herhangi bir mobil uygulaması bulunmamaktadır, ancak web sitemizin mobil versiyonunu kullanarak canlı radyo dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 462 330 6100
  • Web:http://www.bordomaviradyo.com
  • Adres:Gazipaşa Cad. Gazipaşa İş Hanı K:3/16 Trabzon - Türkiye
  • Facebook:https://www.facebook.com/Radyo-Bordo-Mavi-1033-Mhz-1563697683884327/
  • Twitter:https://twitter.com/RadyoBordoMavi
  • Benzer Aramalar:Radyo Bordo Mavi