Radyo Bora


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Bora

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Bora, Sivas'ın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Karma bir yayın akışına sahip olan Radyo Bora tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Aynı zamanda Sivas'da karasal yayına sahip olan radyo kanalı bölge halkı tarafından en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir.

Karasal yayını Sivas'da yer aldığı için dinleyicilerinin büyük bir kısmı da bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde tüm dünyadan kolaylıkla erişilebilir. Karma bir yayın içeriğine sahip olan Radyo Bora, ülkemizdeki hemen hemen her kesime hitap eden bir müzik tarzına ve herkesi kucaklayan bir yapıya sahiptir.


Sivas'ın radyosu; Radyo Bora

Radyo Bora, genel olarak Türkçe pop müzik, slow müzik, türkü gibi müzik tarzlarına yer vermektedir. Ancak her tarzdan şarkıya eşik edebileceğiniz Radyo Bora işini büyük bir disiplin içerisinde sürdürmektedir. Aynı zamanda profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli yayınlara imza atmaktadır.

Radyo Bora'nın Sivas'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Sivas'da Radyo Bora dinlemek için 92.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Bora'yı canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Radyo Bora'nın yayınlarına erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:346 225 4 000
  • Web:http://www.radyobora.com
  • Adres:Çarşıbaşı Mah. Hikmet Işık Cad. Sivas Merkez, Sivas
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoborasivas/
  • Twitter:https://twitter.com/sivasradyobora
  • Benzer Aramalar:Radyo Bora