Radyo Birinci


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Birinci

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Birinci radyosuna erişim sağlanamamaktadır.


Radyo Birinci, Kastamonu'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Karma bir yayın akışına sahip olan Radyo Birinci, başta pop müzik olmak üzere Türk halk müziği, slow müzik, Türk sanat müziği gibi tarzlara da yer vermektedir. Aynı zamanda Radyo Birinci'nin Kastamonu'da karasal yayını bulunmaktadır.

Karasal yayının Kastamonu'da bulunmasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınlarıyla tüm dünyaya seslenmektedir. Oldukça geniş bir yelpazede yayın yapan radyo kanalının dinleyici kitlesi de oldukça büyüktür. Her kesime hitap etmesinde dolayı Kastamonu'nun en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesi olmuştur.


Radyoda Birinci

Radyo Birinci, 2 Temmuz 2005 tarihinde kurulmuştur ve o zamandan bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmüştür. Her ne kadar günümüzde radyoculuk önemsizleşiyor gibi gözükse bile Radyo Birinci büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını sürdürmeye devam ediyor. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkılarıyla en kaliteli yayınlara imza atmaktadır.

Radyo Birinci'nin Kastamonu'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Kastamonu'da Radyo Birinci dinlemek için 99.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Birinci'yi canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden canlı yayınlara erişebilirsiniz.

  • Telefon:(366) 212 3363
  • Web:www.radyobirinci.com
  • Adres:Cebrail mah. Kuyudibi sk. tuğra iş hanı kat:4 Kastamonu , Kastamonu Kastamonu / Kastamonu
  • Facebook:https://www.facebook.com/Kastamonu-RADYO-Birinci-296131730746964/
  • Benzer Aramalar:Radyo Birinci