Radyo Beykoz


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo Beykoz

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Beykoz, nostalji yayınları yapan bir radyo kanalıdır. Paylaşılan şarkılarla sizi geçmişe sürükleyen radyo kanalı bu konuda oldukça iyi yayınlara sahip. Eski zamanların en sevilen, dillere dolanan ve özlenen şarkılarına yer verilmektedir. Dinleyici kitlesi tarafından sevilen ve oldukça talep gören radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz yayınlarına devam etmektedir.

Radyo Beykoz bir radyo kanalı olmasının yanında aslında bir zaman makinesi görevi de görmektedir. Paylaşılan şarkılarla beraber sizi gençliğinize hatta çocukluğunuza götürebilir. Alanında iddialı olan bu radyo kanalı nostalji seven dinleyiciler için hizmet vermektedir. Henüz yolun başında olan Radyo Beykoz'un azmi sayesinde popüler radyolar arasında yer almasını ümit ediyoruz.


Radyo Değil Zaman Makinesi

Radyo Beykoz gün içerisinde 7/24 yayınlarını sürdürmektedir. Özenle hazırlanan nostalji şarkılarda pop, slow gibi türlere daha fazla ağırlık verilmektedir. Genel olarak her kesime hitap eden bir yayın akışına sahip olan Radyo Beykoz dinleyiciler tarafından sevilerek dinlenmeye devam ediyor. Aynı zamanda web sitesi üzerinden şarkı isteklerinizi iletmenize olanak tanıyor.

Radyo Beykoz'un herhangi bir karasal yayın frekansı bulunmamaktadır. Yani radyo alıcıları ile Radyo Beykoz dinlemeniz mümkün değildir. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Beykoz kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulamayı kullanarak yayınlara dünyanın her yerinden, istediğiniz zaman erişebilirsiniz.

  • Telefon:0545 423 9569
  • Web:www.radyobeykoz.com
  • Facebook:www.facebook.com/RadyoBeykoz
  • Benzer Aramalar:Radyo Beykoz