Radyo Beyaz


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Beyaz

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Beyaz, Ankara merkezli olan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği olarak Türkçe pop ve yabancı hit müzik yapmaktadır. Ülkemizin başkentinden yayın yapan radyo kanalı aynı zamanda karasal yayına da sahiptir. Yayın türü olarak Türkiye'deki her kesim hitap eden bir yayın türünü seçmiştir. Dolayısıyla Ankara'da çok dinlenen radyo kanallarındandır.

Radyo yayınlarında gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projeleriyle beraber dinleyicilerini bir araya bilinçli radyo kanallarından bir tanesidir. Aynı zamanda radyo programlarıyla beraber günün her saatinde kesintisiz olarak yayınlarını sürdürmektedir. Programlara konuk olan ülkemizdeki değerli sanatçılarla beraber keyifli sohbetlere yer verilmektedir.


Radyo Beyaz

Ülkemizde gündemde olan güncel şarkıları yayınlayan radyo kanalı tecrübeli ve başarılı ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesini yayınlamaktadır. Radyoculuğu büyük bir disiplin içerisinde yürüten Radyo Beyaz dinleyicilerine MP3 kalitesinde yayın sunmaktadır. Türkçe pop ve hit müzik dinlemek için en doğru adreslerden bir tanesi Radyo Beyaz'dır.

Başta belirttiğimiz gibi Radyo Beyaz Ankara'da karasal yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Ankara bölgesinde Radyo Beyaz dinlemek için 94.2 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Beyaz kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca Radyo Beyaz uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden canlı yayına erişebilirsiniz.


  • Telefon:(0312) 318 09 40
  • Web:www.radyobeyaz.com.tr
  • Adres: İrfan Baştuğ Cad. No:60 Ankara Altındağ
  • Facebook:https://www.facebook.com/RadyoBeyaz/
  • Twitter:https://twitter.com/radyobeyaz?lang=tr
  • Benzer Aramalar:Radyo Beyaz