Radyo Başkent


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Başkent

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Başkent, Adana merkezli olan bir radyo kanalıdır. 27 Eylül 1995 senesinde kurulmuş olan Radyo Başkent, 10 Kasım 2000 tarihinde Başkent Üniversitesinin çatısı altına girmiştir. Adana'da 5kW'lık vericisi ile hem Adana'ya hemde çevre illere yayın yapmaktadır. Genel içerik olarak türkü yayınları yapan radyo kanalı tüm Türkiye'de ve özellikle Adana'da sevilerek dinlenmektedir.

Her ne kadar sadece Adana civarında karasal yayına sahip olsa da internet üzerinden tüm Türkiye'den dinlenmektedir. Radyoculuk konusunda büyük bir disiplin içerisinde çalışan radyo ekibi tecrübesiyle beraber en kaliteli yayınları sunmak için çabalamaktadır. İşini önemseyerek ve dinleyicilerine kaliteli yayın sunmaya çalışarak radyoculuk konusunda en iyilerden bir tanesi olmaya adaydır.


Adana'nın Türkü Radyosu Radyo Başkent

Adana'da türkü yayınları yapan radyolar arasında en köklü olanlardan bir tanesi Radyo Başkent'tir. Yayınlarında paylaşılacak olan türküler başarılı ekibi tarafından önceden özenle seçilir ve daha dinleyicilere sunulur. Tüm gün boyunca kesintisiz olarak yayınlarına devam eden Radyo Başkent, eski zamanlardan bu yana dillerden düşmeyen türküleri paylaşmaktadır.

Radyo Başkent dinlemek için Adana ve civarı bölgelerden 91.6 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Başkent radyosunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Radyo Başkent'in henüz bir mobil uygulaması bulunmamaktadır ancak web sitemizin mobil versiyonunu kullanarak dilediğiniz yerden istediğiniz zaman canlı yayına ulaşabilirsiniz.

  • Web:http://www.kanalb.com.tr/adana/#
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyobaskent/
  • Twitter:https://twitter.com/radyo_baskent
  • Benzer Aramalar:Radyo Başkent