Radyo Banko


Oy: 4.8 Toplam oylayan: 1
Radyo Banko

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Banko, Ankara merkezli olan bir radyo kanalıdır. Genel olarak Ankara'ya has olan oyun havalarını çalan bir radyo kanalıdır. Ankara halkı tarafından çok sevilen ve oyun havası denildiğinde ilk akla gelen radyo kanalı Radyo Banko'dur. Ankara'da 99.1 frekansında yayın yapan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir.

Radyo Banko, Ankara'da karasal yayın yaparken aynı zamanda tüm dünyada internet üzerinden dinlenebilmektedir. Eğlenceli vakit geçirmek için birebir olan radyo kanalı dinleyici kitlesini oldukça önemsemektedir. Oyun havası konusunda iddialı olan Radyo Banko genellikle saz ile çalınan türkülere ve oyun havaları paylaşmaktadır. Ankara'nın en iyi yöresel kanallarından bir tanesidir.


Ankara’nın Eğlence Radyosu

Radyo Banko 'Ankara’nın Eğlence Radyosu' sloganıyla yayınlarını sürdürmektedir. Bugün bu kadar büyük bir radyo kanalı olmasının arkasında yatan en büyük sebep tecrübeli ve çalışkan yayın ekibidir. Yayın ekibinin yanında teknik ekibi sayesinde en net ses kalitesini dinleyicilerine sunmaktadır. Böylece oyun havası sevenler için en iyi alternatiflerden bir tanesidir.

Radyo Banko dinlemek için Ankara bölgesinde 99.1 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Banko kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun haricinde Radyo Banko uygulamasını telefonunuza yükleyerek dilediğiniz yerden istediğiniz zaman Radyo Banko'nun canlı yayınlarına erişebilirsiniz.

  • Telefon:0312 911 14 14
  • Web:http://radyobanko.com
  • Adres:Plevne Mah. Ayaş Yolu Çatalca Sok. 201/B Sincan, Ankara
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyobanko/
  • Benzer Aramalar:Radyo Banko