Radyo Bade


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Bade

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Bade, Eskişehir'de yayın yapan bir radyo kanalıdır. Karışık tarzda bir yayın akışına sahip olan radyo kanalı tüm gün boyunca yayınlarını kesintisiz olarak sürdürmektedir. En popüler olan şarkıları radyoda yayınlayan Radyo Bade, aynı zamanda bölgesel, spor, ekonomi, gündem ve dünya haberlerini de dinleyicileri ile paylaşmaktadır.

Radyo Bade'nin Eskişehir'de karasal yayını bulunmaktadır. Bu yayın merkezinin Eskişehir'de olmasından dolay en büyük dinleyici kitlesi Eskişehir'de bulunmaktadır, ancak internet üzerinden yaptıkları yayınlarıyla beraber tüm dünyaya hitap etmektedir. Eskişehir'in en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesi olan Radyo Bade büyük bir disiplin içerisinde radyo yayınlarını sürdürmektedir.


Radyo Bade

Radyo Bade, Üler Medya bünyesinde yer alan bir radyo kanalıdır. Radyo Bade'nin eski adı Flash Radyo olarak bilinmektedir. Her tarzdan müzik yayınına sahip olan radyo kanalı büyük bir kesime hitap etmektedir. Oyun havası, pop, slow, Türk halk ve sanat müziği gibi her tarzdan müzik ile karşılaşabilirsiniz. Yayın ekibi tarafından özenle seçilen şarkılarla beraber en kaliteli şarkıları dinleyicilerine sunmaktadır.

Radyo Bade'nin Eskişehir bölgesinde bir karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Eskişehir'de Radyo Bade dinlemek için 101.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Bade'yi canlı olarak olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında Radyo Bade'nin mobil uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden Radyo Bade'yi dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0.222 230 33 55
  • Adres:Cengiz Topel Caddesi Birmak İş Merkezi No:20 Kat:7/25 Eskişehir
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyobade/
  • Benzer Aramalar:Radyo Bade