Radyo Babylon


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Babylon

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Babylon tüm dünyada dinlenen radyo kanallarından bir tanesidir. New York, Berlin, Paris, Londra gibi şehirlerde yayın yapan radyo kanalı İstanbul'da da yayınlarını sürdürmektedir. Tarz olarak caz, rock, indie gibi tarzlarda yayın yapan çok geniş bir skalaya sahiptir. Yayınların içeriği DJ'lere göre değişkenlik göstermektedir. Yayınlarına önem veren Radyo Babylon Türkiye'yi de önemsemektedir.

Tarz olarak çok farklı türlerde yayın yapsa da ülkemizdeki her kitleye hitap edecek türden bir tarza sahiptir. Dünyada önde gelen radyo kanallarından bir tanesi olmasından dolayı kalitesini dinleyicilere aktarmayı başarmış bir radyo kanalıdır. Aynı zamanda İstanbul'da karasal yayına sahip olan radyo kanalı internet üzerinden de dinlenmektedir.


Radyo Babylon Dünyanın Radyosu

Oldukça sade ve şık bir tasarıma sahip olan bir web sitesi üzerinden tüm Türkiye'ye yayınlarını sunmaktadır. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kullanımı basit bir yapıya sahiptir. Ülkemizde bu tarz dünya üzerinde kendisini ispatlamış radyo kanallarının girmesi ülkemizdeki radyoculuğun ilgisini arttırmaktadır. Radyo Babylon, 1999 senesinden beri İstanbul'da karasal yayınına devam etmektedir.

Radyo Babylon dinlemek için radyo alıcınızı 99.4 frekansına ayarlayabilirsiniz. Bunun haricinde canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Babylon kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Radyo Babylon büyük bir kuruluş olduğu için mobil uygulaması da bulunmaktadır. Telefonunuzun uygulama marketine kullanarak Radyo Babylon uygulamasını kullanabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 212 292 73 68
  • Web:www.radyobabylon.com
  • Facebook:www.facebook.com/babylon/
  • Twitter:www.twitter.com/Babylon
  • Benzer Aramalar:Radyo Babylon