Radyo Alaturka


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo Alaturka

Bu radyo yayınını web sitene ekle:
Radyo Alaturka


Zaman ilerledikçe artık eski şarkılar denen, yani Türk sanat müziği ve musikisine sahip çıkma konusunda pek başarılı olunduğu söylenemez. Bunu yapan elbette bazı organizasyonla ve kuruluşlar bulunmaktadır. Bunlardan biri de radyo alaturka’dır. Türkiye çapında müzik yapan bu kaliteli radyo bünyesinde Türk sanat müziği konusunda çok eskilere kadar uzanan bir şarkı ve sanatçı serisi ile bunları koruma konusunda büyük bir çaba harcanmaktadır. Özellikle de bu tür değerleri koruma konusunda  inatla ayakta durmaya gayret gösteren bu radyo bünyesinde siz de en güzel parçaları bir arada bularak hem Türk sanat müziği ve en güzel alaturka şarkılar ile keyifli bir zaman geçirme olanağı varken, üstelik kültürümüzü ve geleneklerimizi koruma konusundan da büyük bir çaba harcanabilir.

Özel organizasyonlara destek

Birbirinden farklı klasik şarkılardan esintiler ile gün içerisinde dinleyicisine harika bir zaman geçirme imkânı veren bu güzel radyo, aynı zamanda belirli aralıklar ile yapılan organizasyonlara da destek vererek Türk sanat müziğini yaşatma konusunda en büyük çabayı harcayan kurumlardan biri olarak ön plana çıkmaktadır. Hem destek amaçlı ve hem de kulaklarınızın pasını silmek adına site içerisinden hemen bu radyoyu bularak  siz de en güzle parçaları da bu şekilde dinleyebilirsiniz. 40 ve 50’lerden başlayarak  birbirinden değerli ve asla unutulmayan sanatçılarının parçalarının verildiği radyo dinle bünyesinde, daha önce hiç duymadığınız harika klasiklere de bu sayede ulaşabilirsiniz.  Günümüze kadar gelen ve hala büyük bir keyif içerisinde dinlenen bu şarkılar ile siz de neşeli bir zaman geçirirken, bazen de içli bir efkâr dağıtma dönemin bu şarkılar eşliğinde geçirebilirsiniz.

En değerli şarkılar burada

Son yıllarda artık kültürümüze ve değerlerimizde çok fazla önem vermiyoruz ve onları koruma adına her hangi bir girişimde de bulunmuyoruz. Ancak radyo alaturka gibi kaliteli kurum ve kuruluşlar da var ki, Türk sanat müziğine günü 24 saati yaptığı en kaliteli yayınlar eşliğinde sahip çıkarak harika bir iş   yapmakta ve en güzel alaturka parçalarını radyo bünyesinde vererek büyük bir katkı sağlamaktadır. Türk sanat müziği severler için doğru adres bu yüzden de radyo alaturka’dır.

Radyo Alaturka'nın yayın merkezi İstanbul'da bulunmaktadır. İstanbul'da Radyo Alaturka dinlemek için 91.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Alaturka dinleyebilirsiniz. 

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 (212) 925 50 44
  • Web:http://www.radyoalaturka.com.tr
  • Adres:Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bulvarı Perlavista Residence B Blok Kat:11 D:104-105 Beylikdüzü/İSTANBUL
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoalaturka91
  • Twitter:https://twitter.com/radyoalaturka91
  • Benzer Aramalar:Radyo Alaturka