Radyo Aktif Sakarya


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Aktif Sakarya

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Aktif, Sakarya'nın yerel radyolarından bir tanesidir. Günün her saatinde yayın hizmeti sunan radyo kanalı bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesi haline gelmiştir. Radyo Aktif aynı zamanda Sakarya bölgesine karasal yayın yapmaktadır. Bunun yanında karışık tarzda müziklerden oluşan bir yayın akışına sahiptir.

Radyo Aktif, Sakarya merkezli bir radyo kanalı olduğu için dinleyicilerinin büyük bir kısmı bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internetten yapılan yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanına sesini duyurmayı başarmıştır. Aktif Radyo karışık tarzda müziklere yer verdiği için oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Sakarya'nın önemli radyolarından bir tanesi olan Aktif Radyo, kaliteden ödün vermeyerek yayınlarını sürdürmektedir.Radyoda düzenlene programlarıyla dinleyicilerinin gönlünü fetheden radyo kanalı aynı zamanda eğlenceli ve bilgilendirici bir yayın içeriği sunmaktadır. Kaliteli yayınları sayesinde kendi bölgesinde kısa süre içerisinde ünlenmeyi başarmıştır.


Radyo Aktif Sakarya

Radyo Aktif kurulduğu günden bu yana büyük bir disiplinle çalışmaktadır ve radyoculuğa oldukça önem vermektedir. İlkeli yayınlarıyla çizgisinden şaşmayan radyo kanalı aynı zamanda reklamlara da önem vermektedir. Aktif Radyo'ya reklam veren firmalar, marka değerini bir adım öteye taşımaktadır. Aynı zamanda radyo aracılığıyla hedef kitlesine ulaşmaktadır.

Radyo Aktif uzun süredir Sakarya'da yayın yapan bir radyo kanalıdır. Dolayısıyla oldukça tecrübeli bir yayıncı kadrosuna sahiptir. Yayınlarında dinleyicilerin taleplerine oldukça önem veren radyo kanalı programlarını yaparken bunu göz önünde bulundurmaktadır. Aynı zamanda Radyo Aktif'de paylaşılan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Aynı şekilde Radyo Aktif'in teknik ekibi de kendi alanında iyi işler çıkartmaktadır. Kendi bölgesinin neredeyse tamamına karasal yayınını ulaştırmayı başaran radyo kanalı aynı zamanda teknolojik ekipmanlara önem vererek oldukça iyi bir ses kalitesi sunmaktadır. Ayrıca bu donanımları sayesinde dinleyicilerine sorunsuz bir radyo keyfi sunmaktadır.

Radyo Aktif'in Sakarya'da karasal yaptığını daha önceden belirtmiştik. Sakarya'da Radyo Aktif dinlemek için 94.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Aktif'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerde Radyo Aktif dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:0 264 2812616
  • Adres:Bankalar Cd. Kent İş Mrk. K: 3 D: 80 ADAPAZARI
  • Benzer Aramalar:Radyo Aktif Sakarya