Radyo Aktif Kütahya


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Aktif Kütahya

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Aktif, Kütahya'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği Türkçe ve yabancı pop müzik olan radyo kanalı aynı zamanda Türk sanat müziğine de yayınlarına yer vermektedir. Aynı zamanda Radyo Aktif'in Kütahya'da karasal yayını bulunmaktadır ve bölge halkı tarafından sevilerek dinlenen radyo kanallarından bir tanesidir.

Karasal yayınının Kütahya'da bulunmasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi burada yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde tüm dünyaya sesini duyurmaktadır. Pop müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi olan Radyo Aktif tüm gün boyunca kesintisiz olarak yayınlarını sürdürmektedir.


Kütahya'nın Radyosu; Radyo Aktif

Radyo Aktif 1994 senesinden bu yana kesintisiz şekilde yayınlarını sürdürmüş olan bir radyo kanalıdır. Kurulduğu günden bu yana büyük bir disiplin içerisinde paylaşılan yayınlarıyla ilk günlerden beri kalitesini ortaya koymuştur. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli yayınlara imza atmaktadır.

Radyo Aktif'in Kütahya'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Kütahya'da Radyo Aktif dinlemek için 99.9 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Aktif'in yayınlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Radyo Aktif'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 274 224 2692
  • Web:http://radyoaktiffm.com
  • Adres:Meydan Mh. Yazar Sk. Pınar Aprt. No:31/B Kütahya
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoaktif1
  • Benzer Aramalar:Radyo Aktif