Radyo Akigo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Akigo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Akigo, Manisa'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalının genel yayın içeriği Türkçe pop ve slow müziklerden oluşmaktadır. Aynı zamanda Radyo Akigo, Manisa'da karasal yayına da sahiptir ve bölgenin sevilen radyo kanallarından bir tanesidir.

Radyo Akigo'nun karasal yayını Manisa'da bulunduğu için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda Manisa harici bölgelerdeki insanlara da erişebilmek için internet üzerinden de yayın yapmaktadır. Ülkemizdeki en çok dinlenen müzik tarzı olan pop müzik tarzında yayın yaptığı için büyük bir dinleyici kitlesine sahiptir.

Akhisarspor'un taraftar grubuna verdiği isim olan Akigolar aynı zamanda bu radyonun ismini de belirlemiştir. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı kalitesini ortaya koyarak diğer radyolara göre farkını göstermektedir. Yayınlarını sadece Türkçe olarak gerçekleştiren radyo kanalı çalışmalarını sürdürmektedir.

Radyo Akigo'da düzenlenen radyo programları da oldukça kaliteli bir şekilde ilerlemektedir. Radyo Akigo'nun yayın ekibi oldukça profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. Bununla beraber radyo programlarında hoş sohbetlere ve en iyi şarkılara eşlik edebilirsiniz. Ayrıca radyoda yayınlanan şarkılar tecrübeli yayıncılar tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo Akigo'nun teknik ekibi de işini oldukça iyi yapmaktadır. Manisa'nın tamamına karasal yayın imkanı sağlayan radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayınlarını sürdürmeyi hedeflemektedir. Bunun yanında hem karasal yayın üzerinden hem de internet üzerinden sağladığı yayınları kesintisiz bir şekilde dinleyicisiyle buluşturmaktadır.

Radyo Akigo'nun Manisa'da karasal yayın yaptığını yazımızın başında belirtmiştik. Manisa'da Radyo Akigo dinlemek için 97.4 frekansını kullanabilir. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Akigo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Akigo'ya erişim sağlayabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0236 414 55 85
  • Adres:Paşa Mah. 7 Sok. 2 Akigo İş Mrk. Akhisar, Manisa
  • Twitter:https://twitter.com/radyoakigo
  • Benzer Aramalar:Radyo Akigo