Radyo Akdeniz Mersin


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Akdeniz Mersin

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Akdeniz, Mersin'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalının yayın içeriği karışık tarzda ilerlemektedir. Bunun yanında Türk halk müziği, özgün müzik gibi yayınlara ağırlık vermektedir. Aynı zamanda Radyo Akdeniz'in Mersin'de karasal yayını bulunmaktadır ve bölgedeki en sevilen radyolardan bir tanesidir.

Radyo Akdeniz'in karasal yayını Mersin'de bulunduğu için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede ter almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Mersin harici bölgelerden de dinlenebilmektedir. Karışık tarzda müzik yapan radyo kanalı böylece geniş bir hedef kitlesine hitap etmektedir.

Kültürel farklılıklara çokça yer veren radyo kanalı oldukça geniş bir yayın yelpazesine sahiptir. Hemen hemen her kesime hitap eden yayınlarında aynı zamanda Türkçe, Kürtçe, Arapça, Lazca, Ermenice gibi farklı dil.erdeki şarkıları da paylaşmaktadır. Aynı zamanda ağırlıklı olarak türkü yayını yapan radyo kanalında klasik pop tarzında da yayınlar yapmaktadır.


Radyo Akdeniz; Mersin'in Radyosu

Radyo Akdeniz'in temelleri 1992 senesinde 'Lider Show' adı altında atılmıştır. Daha sonradan 1995 senesinde gelen yasal düzenlemelerle beraber "Genç Mersin Radyo Televizyon Yayın Pazarlama ve Reklamcılık A.Ş." adı altında yer almaya başlamıştır. Etnik kökenlere oldukça değer veren radyo kanalı kültür miraslarımıza sahip çıkarak her kesime hitap eden yayınlarını sürdürmektedir.

Radyo Akdeniz oldukça köklü bir radyo kanalı olduğu için profesyonel bir yayın ekibine sahiptir. Radyoda düzenlenen programlarıyla hem keyifli sohbetlere hem de kaliteli şarkılara eşlik edebilirsiniz. Radyodaki yayınlanan şarkılar tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunmaktadır.

Radyo Akdeniz'in sadece radyo yayıncıları değil aynı zamanda teknik ekibi de en iyi şekilde çalışmaktadır. Tüm Mersin'e karasal yayın imkanı sağlayan radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesini sunarak yayınlarını sürdürmektedir. Bununla beraber hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sunduğu yayınları kesintisiz bir şekilde sağlamaktadır.

Radyo Akdeniz'in Mersin'de karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Mersin'de Radyo Akdeniz dinlemek için 90.8 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Akdeniz'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Akdeniz'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Web:http://www.radyoakdeniz.com.tr
  • Adres:Dumlupınar mah.1516 sok. Özgün ap kat 1 Yenişehir / Mersin
  • Twitter:https://twitter.com/90_8akdenizrd
  • Benzer Aramalar:Radyo Akdeniz