Radyo Akdeniz


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Akdeniz

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Akdeniz, Antalya'dan yayın yapan bir radyo kanlıdır. genel yayın içeriği olarak Türk Halk müziği yayını yapan radyo kanalı aynı zamanda Antalya bölgesinde karasal yayına sahiptir. Başta Antalya bölgesinde karasal yayını sayesinde büyük bir kitleye sahip olan radyo kanalı bunun yanında internet üzerinden yaptığı yayınlarla tüm dünyaya ulaşmaktadır.

Radyo Akdeniz Türk Halk müziği konusunda en iyi seçeneklerden bir tanesidir. Türk Halk müziği ülkemizde en çok dinlenen müzik tarzlarından bir tanesi olduğu için oldukça büyük bir kitleye sahiptir. Radyoya olan rağbet her geçen gün azalsa bile hala bir çok radyo kanalı yayınlarını sürdürmektedir. Radyo Akdeniz'de bunlardan biri olarak tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını devam ettirmektedir.


Halk müziğinin adresi Radyo Akdeniz

Radyo Akdeniz gün boyunca Türk halk müziği yayını yapıyor. Her ne kadar genel yayın içeriği halk müziği olsa bile gün içerisinde eğitim, kültür, sağlık, sosyal ve siyasi konularda programlar da düzenliyor. Radyo Akdeniz'de yayınlanan şarkılar tecrübeli ve başarılı ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanıyor. Böylece en kaliteli yayınlar dinleyicilere ulaştırılmış oluyor.

Radyo Akdeniz'in Antalya bölgesinde karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Antalya'da Radyo Akdeniz dinlemek için 95.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Akdeniz'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında Radyo Akdeniz uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden radyoya erişebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:0242 244 94 77
  • Web:www.radyoakdeniz.com
  • Adres:Güllük Cad. Saraçoğlu İş Merkezi A Blok No: 78/91 Antalya, Turkey
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoakdeniz/
  • Twitter:https://twitter.com/radyoakdeniz95
  • Benzer Aramalar:Radyo Akdeniz