Radyo Akçakale


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Akçakale

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Akçakale, Şanlıurfa'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği olarak arabesk - fantezi müzik yayınlarına yer veren radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Aynı zamanda Şanlıurfa'da sadece internet yayınına sahip olan radyo kanalı bölge halkı tarafından sevilerek takip edilmektedir.

Radyo Akçakale'nin yayın merkezi Şanlıurfa'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi burada bulunmaktadır. Bununla beraber Radyo Akçakale'nin internet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde dünyanın her yerinden kolaylıkla erişilebilmektedir. Arabesk müzik konusunda en iyilerden bir tanesi olan radyo kanalı kurulduğu günden bu yana kaliteden ödün vermemektedir.


Şanlıurfa'nın yerel radyosu; Radyo Akçakale

Ülkemizde radyo yayınları her geçen gün değer kaybetmeye devam ediyor ancak Radyo Akçakale gibi radyo kanalları büyük bir disiplinle beraber yayınları sürdürmektedir. Kendi bölgesinde arabesk müzik alanında en iyilerden bir tanesi olan radyo kanalı en kaliteli yayınları sunmak için sürekli çalışmaktadır. Aynı zamanda radyoda paylaşılan şarkılar, profesyonel ekibi tarafından özenle seçilmektedir.

Şanlıurfa'nın yerel radyo kanallarından bir tanesi olan Radyo Akçakale'nin sadece internet yayını olduğunu belirtmiştik. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Akçakale'yi canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Radyo Akçakale'nin yayınlarına erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0544 521 61 72
  • Web:www.radyoakcakale.com
  • Adres:ŞanlıUrfa Akçakale
  • Facebook:www.facebook.com/RadyoAkcakale
  • Benzer Aramalar:Radyo Akçakale