Radyo Ak


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Ak

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Ak, Edirne'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz yayın hizmeti sunan radyo kanalının genel yayın içeriği karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır. Aynı zamanda Edirne'den karasal yayın imkanı sunan radyo kanalı bölge halkının en çok dinlediği kanallardan bir tanesidir.

Radyo Ak, karasal yayınının konumundan dolayı en büyük dinleyici kitlesi Edirne'de bulunmaktadır. Bunun yanında internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın 4 bir yanından erişim sağlamak mümkündür. Karışık tarzda müzik yapan radyo kanalı oldukça büyük bir kitleye hitap etmektedir.

Ülkemizde pek çok tarzda müzik yapan çok değerli sanatçılar bulunmaktadır. Bunun yanından farklı bölgelerde farklı insanlar birbirlerinden farklı müzik tarzlarını dinlemeyi tercih edebilir. Bu noktada Radyo Ak tarafından sunulan radyo hizmetiyle hemen hemen her tarzdaki müzikleri dinlemek mümkündür.


Edirne'nin radyosu; Radyo AK

Radyo Ak, kurulduğu günden bu yana büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını sürdürmektedir. Tüm gün boyunca kesintisiz yayın yapan radyo kanalı alanında en iyilerden bir tanesidir. Günün farklı saatlerinde farklı tarzlarda yayınladığı müzikleriyle Edirne bölgesinde en çok dinlenen radyo kanalları arasında yer almaktadır.

Radyo Ak'ın teknik ekibi de işini en iyi şekilde yerine getirmeyi hedeflemektedir. Tüm Edirne'ye karasal yayın hizmeti sağlayan teknik ekibi sayesinden kesintisiz bir yayın akışı sağlanmaktadır. Aynı zamanda dinleyicilere sunulan ses kalitesi de en üst seviyede tutulmaktadır.

Radyo Ak'ın yayın ekibi de aynı şekilde büyük bir profesyonellikle radyoyu yönetmektedir. Hem düzenlenen programlarla hem de radyoda yayınlanan şarkıların özenle seçilerek hazırlanmasıyla en bölge halkının kalbini kazanmıştır. Aynı zamanda büyük bir tecrübeye sahip olan radyo yayıncıları oldukça kaliteli yayınlar sunmaktadır.

Radyo Ak'ın Edirne bölgesinde karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Edirne'de Radyo Ak dinlemek için 92.7 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Ak'ı canlı bir şekilde takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Radyo Ak'ı dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(284) 214 34 44
  • Web:http://www.radyoak.com.tr
  • Adres:Abdurrahman Mah. Hacı Yahya Köprü Yolu Cad. Yaşar Atlı Plaza K:4 D:64 Edirne Merkez, Edirne
  • Benzer Aramalar:Radyo Ak