Radyo Afşin


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Afşin

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Afşin, Kahramanmaraş'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel olarak pop müzik yayını yapan radyo kanalı Kahramanmaraş bölgesinde en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesidir. Aynı zamanda özgün bir müzik tarzıyla yayın yapan Radyo Afşin farklı tarzıyla oldukça ilgi görmektedir.

Kahramanmaraş'ta karasal yayına sahip olan radyo kanalı en çok bu bölgede dinleyiciye sahiptir. Ancak internet üzerinden sunulan yayınlarıyla tüm dünyaya sesini duyurmayı başarmıştır. Tüm gün boyunca farklı tarzlardaki pop müzikleri yayınlayarak en kaliteli yayınları sunmaktadır. Aynı zamanda yaptığı programlarla en sevilenler arasında yer almaktadır.


Kahramanmaraş'ın Sesi; Radyo Afşin

Radyo Afşin, 1993 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Kahramanmaraş'ın en köklü radyo kanallarından bir tanesi olan Radyo Afşin uzun senelerdir süren yayınlarıyla en doğru içeriği sunmaktadır. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkılarıyla en kaliteli radyo yayınlarını sunmayı hedeflemektedir.

Radyo Afşin'in Kahramanmaraş bölgesinde karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Kahramanmaraş'da Radyo Afşin dinlemek için 104.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Afşin'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında Radyo Afşin uygulamasını kullanarak Radyo Afşin'in yayınlarına erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 344 511 7195
  • Web:https://www.afsinradyo.com
  • Adres:Pınarbaşı Mahallesi Abdullah Efendi Sokak No:7/2 Afşin, Kahramanmaraş
  • Facebook:https://www.facebook.com/AfsinFm/
  • Twitter:https://twitter.com/afsinradyo
  • Benzer Aramalar:Radyo Afşin