Radyo 81


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo 81

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo 81, Düzce'den yayın yapan radyo kanalıdır. Yayın içeriği olarak farklı tarzlarda yayın yapan radyo kanalı her kesime hitap etmektedir. Genellikle Türkçe popüler müzik paylaşımı yapan radyo kanalı her tarzdan müziği dinleyebileceğiniz bir radyodur. Aynı zamanda Radyo 81'in Düzce bölgesinde karasal yayını bulunmaktadır.

Radyo 81'in karasal yayını Düzce'de olduğundan dolayı en büyük dinleyici kitlesi Düzce'de bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sundukları yayınıyla tüm dünyaya hitap etmektedir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı her kesime hitap eden yayınlarıyla beraber en kaliteli radyo kanallarından bir tanesidir.


Düzce'nin Radyosu; Radyo 81

Radyo 81, Düzce Hilal Yayıncılık ve Reklamcılık A.Ş. bünyesinde bulunana bir radyo kanalıdır. Düzce halkının en çok tercih ettiği radyo kanallarından bir olan Radyo 81'de bölgesel olarak yayınlanan duyurular da bulunmaktadır. Tüm bunların yanında sağlık, kültür, sanat ve bilim gibi konularda da bilgi veren bir yayın akışına sahiptir. Radyo'da paylaşılan şarkılar ise yayın ekibi tarafından özenle seçilerek listelenmektedir. Böylece en kaliteli şarkıları tüm dinleyicilerine sunmaktadır.

Radyo 81'in Düzce bölgesinde karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Düzce'de Radyo 81 dinlemek için 90.7 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi ziyaret ederek Radyo 81'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca Radyo 81 uygulamasını telefonunuza yükleyerek dilediğiniz yerden Radyo 81'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 380 523 75 75
  • Web:http://radyo81.com
  • Adres:Şerefiye Mahallesi. Cengiz Topel Sokak, Taşhan İş Hanı No :6 Kat 3 D:4 Düzce/Merkez
  • Facebook:https://www.facebook.com/groups/radyo81/?fref=ts
  • Twitter:https://twitter.com/radyo81
  • Benzer Aramalar:Radyo 81