Radyo 71


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo 71

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo 71, Kırıkkale'nin radyolarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği olarak genelde arabesk - fantezi müzik yayını yapan radyo kanalı aynı zamanda slow müziklere de yayınında yer vermektedir. Kırıkkale'de karasal yayına sahip olan Radyo 71, tüm gün boyunca kesintisiz bir biçimde yayınlarını sürdürmektedir.

Karasal yayınının Kırıkkale bölgesinde yer almasından dolayı en çok dinleyici kitlesi bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınlarıyla tüm dünyaya hitap etmektedir. arabesk müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi olan Radyo 71, büyük bir disiplinle ve profesyonellikle yayınlarını devam ettiriyor.


Sizin Radyonuz, Sizin Sesiniz

Radyo 71 yayınlarında 'sizin radyonuz sizin sesiniz' ve ' Kırkkae'nin radyosu' sloganlarını kullanmaktadır. 1992 senesinde kurulan Radyo Radyo 71, kurulduğu günden bu yana yayınlarını kesintisiz bir şekilde devam ettirmektedir. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli yayınlara imza atmaktadır.

Radyo 71'in Kırıkkale'de karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Kırıkkale'de Radyo 71 dinlemek için 100.5 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Radyo 71'in canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Radyo 71'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 318 212 19 99
  • Web:http://www.radyo71.com.tr
  • Adres:Yenidoğan Mahallesi, 71200 Kırıkkale Merkez/Kırıkkale
  • Benzer Aramalar:Radyo 71