Radyo 7


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo 7

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo 7, 1999 senesinden beri yayınlarını sürdüren bir radyo kanalıdır. Yayın içeriği çok geniş olan Radyo 7 kanalı haber, dini ve karışık müzik tarzında yayınlar yapmaktadır. Çok köklü bir radyo kanalı olan Radyo 7 tüm Türkiye genelinde 47 farklı bölgede karasal yayına sahiptir. Radyo 7'nin asıl merkezi İstanbul'da bulunmaktadır.

Dinleyicilerine doğru haber sunmak için çalışan radyo kanalı bu konuya çok önem vermektedir. Çok farklı dallarda yayınlara sahip olan radyo kanalı tüm işleri başarmaktadır. Uzun senelerdir radyoculuğun içerisinde olan ekibi sayesinde büyük tecrübe kazanılmıştır. Tüm gün boyunca bu başarılı yayıncılar sayesinden kesintisiz bir şekilde yayınları devam etmektedir.


İyi müzik, doğru haber

Radyo 7 kanalının sloganı 'iyi müzik, doğru haber' şeklindedir. Aslına bakılırsa bu sloganının hakkını veren bir radyo kanalıdır. İşine büyük bir özen gösteren Radyo 7 ekibi en kaliteli yayınları dinleyicilerine sunmaktadır. Radyoda yayınlanacak olan şarkılar ve ilahiler yayıncılar tarafından özenle seçilmektedir. Böylece en kaliteli radyo yayınlarına imza atmaktadır.

Yazımızda bahsettiğimiz gibi Türkiye'nin 47 farklı bölgesinde yayın yapmaktadır. İstanbul'da 104.6 frekansına sahip olan kanalın tüm frekansları için web sitelerini kullanabilirsiniz. Ayrıca canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo 7 kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında Radyo 7 uygulaması sayesinde dilediğiniz yerden Radyo 7 uygulamasına erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0 212 437 85 85
  • Web:http://www.radyo7.com
  • Adres:Otakçılar Cad. No.78 Eyüp / İSTANBUL
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyo7/
  • Twitter:https://twitter.com/Radyo7
  • Benzer Aramalar:Radyo 7