Radyo 68


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo 68

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo 68, Aksaray'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti sunan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyo kanallarından bir tanesidir. Aynı zamanda Aksaray'a karasal yayın hizmeti veren radyo kanalının yayın içeriği karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır.

Radyo 68'in yayın merkezi Aksaray'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede bulunmaktadır. Ayrıca internet üzerinden dijital olarak sunulan yayınları sayesinde Aksaray haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Karışık bir yayın akışına sahip olduğu için oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Radyo 68, Aksaray'ın önemli radyo kuruluşları arasında yer almaktadır. Radyo severlerin sürekli olarak takip ettiği Radyo 68 en iyi şarkıları ve programları dinleyicilerine sunmaktadır. Ağırlıklı olarak pop, slow, arabesk, fantezi, Türk halk müziği gibi tarzlarda yayın yapan radyo kanalı ayrıca haber bültenlerine de yer vermektedir.


Radyo 68; Aksaray'ın Radyosu

Radyo 68 kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın içeriği sunmayı başarmıştır. İlkeli ve saygılı bir yayın içeriğine sahip olan radyo kanalı başarılı bir şekilde yayınlarını yönetmektedir. Bununla beraber Radyo 68'de düzenlenen programlarda, hem Türk örf ve adetlerine hem de Türkçe'mize gerekli olan önem verilmektedir.

Radyo 68, oldukça uzun zamandır radyoculuk sektöründe bulunduğu için oldukça tecrübeli yayıncılara ev sahipliği yapmaktadır. Gün içerisinde düzenlenen programları sayesinde dinleyicilerine hem eğlendirici hem de bilgilendirici içerik sunmaktadır. Bunun yanında haber programları sayesinde bölgedeki ve ülke genelindeki yaşanan olayları dinleyicilerine bildirmektedir.

Radyo 68, radyoculuğun yanından teknik anlamda da iyi işler çıkartmaktadır. Radyo 68, Aksaray'ın hemen hemen her bölgesine karasal yayınını ulaştırmayı başaran bir radyo kanalıdır. Aynı zamanda stüdyosunda teknolojik ekipmanlara yer veren radyo kanalı en iyi ses kalitesiyle ve sorunsuz bir şekilde yayınlarını iletmektedir.

Radyo 68'in Aksaray'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Aksaray'da Radyo 68 dinlemek için 101.2 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo 68'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo 68'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0382 214 44 68
  • Web:http://www.radyo68.com
  • Adres:Taşpazar Mah. 808/Şehit Hatip Uçkun Sokak No:3/3 Merkez/AKSARAY
  • Facebook:https://www.facebook.com/aksarayradyo68/
  • Twitter:https://twitter.com/radyo68
  • Benzer Aramalar:Radyo 68