Radyo 67


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo 67

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo 67, Zonguldak'dan yayın yapan yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalının genel yayın içeriği popüler olan müziklerden oluşmaktadır. Gündeme gelen ve çok dinlenen her tarzdan müziğe yer veren radyo kanalı aynı zamanda Zonguldak'da karasal yayın yapmaktadır.

Karasal yayınını Zonguldak'ın Devrek ilçesinden gerçekleştiren radyo kanalının en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede bulunmaktadır. Ayrıca internet üzerinden sunulan radyo yayınları sayesinde dünyanın her yerinden takip edilebilmektedir. Radyo 67'nin yayınları genellikle güncel ve popüler müziklerden oluştuğu için en iyi seçeneklerden bir tanesidir.


Zonguldak'ın yerel radyosu; Radyo 67

Dinleyicileriyle bir aile gibi olan radyo kanalı bölgenin en samimi radyo kanallarından bir tanesidir. Radyo 67, 2007 senesinde kurulup bugüne kadar yayınlarını kesintisiz bir şekilde devam ettirmiştir. Yayınlarını disiplin içerisinde sürdüren radyo kanalında yayınlanan şarkılar yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilere sunulmaktadır.

Radyo 67'nin Zonguldak'da karasal yayına sahip olduğunu belirtmiştik. Zonguldak'da Radyo 67 dinlemek için 98.7 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo 67'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yeden Radyo 67'nin yayınlarına erişebilirsiniz.

  • Telefon:0533 315 56 86
  • Web:http://www.radyo67.net/
  • Adres:Karaelmas mah67100 Zonguldak
  • Facebook:https://www.facebook.com/RADYO-67-1532660820318569
  • Benzer Aramalar:Radyo 67