Radyo 52


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo 52

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo 52, Ordu'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Gün içerisinde kesintisiz bir şekilde 7/24 yayın yapan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesi haline gelmiştir. Radyo 52 aynı zamanda Ordu bölgesine karasal yayın hizmeti sunmaktadır. Yayın tarzı olarak karışık tarzda müziklere yer vermektedir.

Radyo 52'nin yayın merkezi Ordu'da bulunduğu için en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Ayrıca internet üzerinden sunduğu dijital yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanından erişim sağlanabilmektedir. Radyo 52, karışık bir yayın tarzına sahip olduğu için hemen hemen her kesime hitap eden bir içeriğe sahiptir.

Radyo 52 uzun dönemler boyunca yayın yapmıştır. Ağrılıklı olarak pop müzik yayını yapsa bile zaman zaman slow, rock, hit müzik gibi farklı tarzlara da yer vermektedir. Radyoda düzenlenen programları sayesinde dinleyicilerine eğlenceli şarkılar sunmaktadır. Aynı zamanda güncel şarkıları dinlemek için Radyo 52'yi dinleyebilirsiniz.


Radyo 52, Ordu'nun Radyosu

Ordu'nun şehir merkezinde kurulmuş olan Radyo 52, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Yayınlarında 'çok müzik, hit müzik' sloganını kullanan radyo kanal bu sloganın hakkını vermektedir. Son zamanlarda popüler olan, çok dinlenen şarkıları takip etmek için Radyo 52'yi dinleyebilirsiniz.

Radyo 52 uzun bir dönem boyunca yayınlarını sürdürdüğü için oldukça tecrübeli bir yayın ekine sahiptir. Radyoda düzenlenen programlarda kalitesini ortaya koyan radyo kanalı Türk geleneklerine ve örflerine oldukça dikkat etmektedir. İlkeli bir şekilde yayınlarını sürdüren Radyo 52'de paylaşılan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilere sunulmaktadır.

Radyo 52'nin teknik altyapısı da oldukça iyidir. Bulunduğu bölgede güçlü vericiler ile yayın yapan radyo kanalı Ordu'nun neredeyse hepsine karasal yayınını ulaştırmayı başarmasının yanında çevre illere de sesini duyurmaktadır. Teknolojik ekipmanlara önem veren radyo kanalı bu sayede dinleyicilerine kesintisiz bir yayın hizmeti sunmaktadır.

Radyo 52'nin Ordu'dan yayın yaptığını daha önceden belirtmiştik. Ordu'dan Radyo 52 dinlemek içim 93.7 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo 52'yi canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo 52'yi dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 452 225 58 97
  • Web:http://www.radyo52.com.tr
  • Adres:Şarkiye mahallesi Süleyman Felek caddesi no:57/4 Altınordu/ORDU
  • Benzer Aramalar:Radyo 52