Radyo 49


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo 49

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo 49, Muş'tan yayın yapan radyolardan bir tanesidir. Günün her saatinde dinleyicisine yayın hizmeti sunan radyo kanalı bölgede en çok dinlenen radyolar arasında yer almaktadır. Aynı zamanda Muş bölgesine karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalının yayın tarzı karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır.

Radyo 49'un yayın merkezi Muş'da yer aldığı için en fazla dinleyiciye bu bölgede ulaşmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden yayınladığı programları sayesinde Muş haricindeki bölgelerden de erişim sağlanabilmektedir. Karışık bir içeriğe sahip olduğu için herkese hitap eden bir radyo kanalı haline gelmiştir.

Radyo 49 Muş'da en çok dinlenen radyolardan bir tanesidir. Kendi alnında en iyilerden bir tanesi olan Radyo 49'da ağırlıklı olarak pop müzik yayını yapılmaktadır. Bunun yanında hit müziklere de yer vermektedir. Slow müzik, Türk halk müziği gibi farklı tarzları da barındırmaktadır.


Radyo 49; Muş'un Radyosu

Radyo 49, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın yapmaktadır. Her kesime hitap eden yayınları sayesinde büyük bir kitleye sahip olan radyo kanalı ilkeli bir şekilde yayınlarını sürdürerek çizgisinden şaşmamaktadır. Kaliteden ödün vermeyen Radyo 49 büyük bir disiplinle çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Radyo 49 Muş'un eski radyolarından bir tanesidir. Adını Muş'un plakasından alan radyo kanalı tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Radyo 49'da düzenlenen programlar ise birbirinden eğlenceli ve keyifli geçmektedir. Ayrıca Radyo 49'da reklamlara da önem verilmektedir ve reklam veren markalar bir adım ileri taşınmaktadır.

Radyo 49 teknik anlamda da kendini ispatlamış olan radyolardan bir tanesidir. Hemen hemen Muş'un tamamına karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı ayrıca en iyi ses kalitesinde yayın yapmak için teknolojik ekipmanlara yer vermektedir. Ayrıca hem internet üzerinden sunduğu hem de karasal yayınlarını kesintisiz bir şekilde dinleyicisiyle buluşturmaktadır.

Radyo 49'un Muş'da karasal yayına sahip olduğunu belirtmiştik. Muş'da radyo 49 dinlemek için 100.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo 49'u canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo 49'u dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0 436 212 13 19
  • Web:http://radyo49.com.tr
  • Adres:Büyükkent Pasajı Kat:3 49100 Merkez/MUŞ
  • Benzer Aramalar:Radyo 49