Radyo 45'lik


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo 45'lik

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo 45'lik, 2015 senesinden bu yana yayın hayatını sürdüren bir radyo kanalıdır. Yayınlarında nostaljik müziklere yer veren radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde dinleyicilerine müzik yayını sunmaktadır. Nostaljik müzik severler tarafından dinlenebilecek en iyi radyo kanallarından bir tanesidir. Nostaljik müziklerin en doğru adreslerinden bir tanesidir.

Radyo 45'lik İstanbul merkezli bir radyo kanalıdır. Aynı zamanda İstanbul bölgesinde karasal yayın yapan radyo kanalı en iyi müzikleri paylaşmaktadır. Belirli bir yaşın üzerinde olan ve eski zamanlarda popüler olan şarkıları dinlemek isteyenler için Radyo 45'lik radyosu iyi bir seçim olacaktır. Aynı zamanda eski zamanlarda dillerden düşmeyen şarkıları dinlemek isteyen herkese hitap eden bir radyo kanalıdır.


Türk Müziğinde İz Bırakan Şarkılar

Radyo 45'lik yayınlarında 'Türk Müziğinde İz Bırakan Şarkılar' sloganını kullanmaktadır. Radyo 45'lik radyosunun tecrübeli ve başarılı ekibinin özenle seçerek hazırladığı şarkı listesinde en kaliteli şarkılara yer vermek amaçlanmıştır. Radyo 45'lik dinlerken Zeki Müren, Müzeyyen Senar, Hamiyet Yüceses ve Safiye Ayla gibi Türkiye'nin değerli sanatçılarına eşlik edebilirsiniz.

Radyo 45'lik dinlemek için İstanbul bölgesinden 89.4 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo 45'lik kanalının canlı yayınlarını dinleyebilirsiniz. Tüm bunların yanında Radyo 45'lik uygulamasını telefonunuza yükleyerek dilediğiniz yerden ve istediğiniz zaman Radyo 45'lik radyosunun canlı yayınına erişebilirsiniz.

  • Telefon: 0212 925 50 44
  • Web:http://radyo45lik.com
  • Adres:Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bulv. Perla Vista Residence B Blok K:11 D:104-105 Beykent / Beylikdüzü - İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyo45lik/
  • Twitter:https://twitter.com/radyo45likcom
  • Benzer Aramalar:Radyo 45'lik