Radyo 42


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo 42

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo 42, Konya'da kurulmuş olan radyo kanallarından bir tanesidir. Karma bir yayın içeriğine sahip olan radyo kanalında pop, arabesk, fantezi, slow gibi müzik tarzlarına eşlik edebilirsiniz. Yayın merkezi Konya'da olan radyo kanalının bölge halkına sunduğu bir karasal yayını bulunmamaktadır ve sadece internet üzerinden yayınlarını sürdürmektedir.

Radyo 42, Konya'nın önemli radyo kanallarından bir tanesidir. Özellikle geniş yayın yelpazesiyle herkese hitap eden ve kucaklayan bir yayın akışına sahip olmasından dolayı çok sevilen radyo kanalları arasında yer almaktadır. Eski zamanlardan günümüze kadar gelmiş, dillerden düşmeyen, yeni çıkan, popüler olan tüm müzikleri Radyo 42'de bulabilirsiniz.


Konya'nın Sesi Radyo 42

Radyo 42, 2012 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Tüm dinleyicilerine kaliteli yayın sunmak için tüm gün boyunca çabalayan Radyo 42, herkesin seveceği yayınlarıyla gündeme çıkmaktadır. Her ne kadar her geçen gün radyonun önemi daha çok azalıyor gibi görünse bile Radyo 42 tüm profesyonelliğiyle yayınlarını devam ettirmektedir. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli şarkıları dinleyicilerine sunmaktadır.

En başta bahsettiğimiz üzere Radyo 42'nin herhangi bir karasal yayını bulunmamaktadır. Ancak, hemen üzülmeyin, internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde tüm dünyaya sesini duyurmaktadır. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo 42'nin canlı yayınlarını dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda Radyo 42'nin mobil uygulamasını telefonunuza yükleyerek istediğiniz zaman dilediğiniz yerden canlı yayına erişebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon: 0541 358 6867
  • Web:http://www.radyo42.net
  • Adres:Keykubat mah. Küfe cad. A3 Blok No:7/4 karatay/KONYA
  • Facebook:https://www.facebook.com/Radyo42/
  • Twitter:https://twitter.com/radyo42
  • Benzer Aramalar:Radyo 42