Radyo 38


Oy: 4.44444 Toplam oylayan: 1
Radyo 38

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo 38 2014 senesinden bu yana radyo yayınlarını sürdüren bir kanaldır. İnternet üzerinden yayın yapan radyo kanalı genel olarak arabesk ve fantezi müzik tarzında yayınlar yapmaktadır. Bununla beraber tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Kısa süre içerisinde paylaştığı arabesk müzikler ile büyük bir kitleye ulaşmayı başarmış bir kanaldır.

Radyo'da yayınlanan şarkıların listesi özenle seçilmektedir ve arabesk müzik severler ile buluşmaktadır. Dinleyicilerine kaliteli bir radyo yayını sunmak isteyen Radyo 38 ekibi çalışmalarına devam etmektedir. Arabesk müzik konusunda oldukça tecrübeli olan kişiler sayesinde hem eski parçaların hem de yeni parçaların en iyileri özenle seçilmektedir.


Arabeskin Kralı

Arabeskin Kralı sloganıyla yayın yapan radyo kanalı gerçekten de arabesk müzik konusunda iyi işler çıkartmayı başarıyor. Arabesk müzik ülkemizin bir parçası olduğu için çok sayıda dinleyiciye ulaşabiliyor. Ayrıca arabesk müzik severler radyo yayınlarını da takip ediyor. Ülkemizde arabesk müzik denince akıllara ilk olarak Müslüm Gürses, Ferdi Tayfur ve Orhan Gencebay geliyor. Tahmin edeceğiniz üzere Radyo 38'de bu değerli sanatçılara da yer veriliyor.

Radyo 38 bir internet radyosu olduğu için sadece internet üzerinden dinlenmektedir. Dolayısıyla canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Radyo 38'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında Radyo 38'in mobil uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamayı akıllı telefonunuza yükleyerek dilediğiniz yerde Radyo 38'e kolaylıkla erişebilirsiniz.

  • Web:http://www.radyo38.net
  • Facebook:www.facebook.com/groups/radyo38dinle/
  • Twitter:twitter.com/radyo38
  • Benzer Aramalar:arabeskin kralı, radyo 38