Radyo-35


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo-35

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo 35 oldukça eski bir radyo kanalıdır. Nisan 1996 tarihinden itibaren yayınlarına devam eden bir kanaldır. Kısa sürede yayın yaptığı bölgede en beğenilen radyolar arasına girmeyi başarmıştır ve zirveye oynamıştır. Adından da tahmin edileceği üzere merkezi İzmir olan bir radyo kanalıdır ve Balçova ilçesinde bulunmaktadır. Çok eski zamanlara dayanan bir radyo kanalı olduğu için oldukça tecrübeli bir ekibe sahiptir.

Tüm bunların yanında yayın hayatında bilgili kişilere sahip olan bu radyo kanalında sonra derece teknolojik ekipmanlar kullanılmaktadır. Böylece ses kalitesi olarak en üst seviyelere ulaşmış bir kanal haline gelmiştir. Böylece dinleyicilerine keyifli zaman yaşatmayı ve dolayısıyla dinleyici sayılarını da arttırmayı başarmıştır. Kesintisiz olarak pop müzik yayını yapan Radyo 35'de en değerli unsur dinleyicilerin memnuniyetidir.


İzmir'in pop müziği

İzmir'de çok fazla dinleyiciye sahip olan Radyo 35 kanalı bölge halkı tarafından çok sevilmektedir. Ülkemizde en çok dinlenen müzik tarzlarından bir tanesi de pop müzik olduğu için oldukça rağbet gören bir radyo haline gelmiştir. Tecrübeli bir yayın ekibine sahip olduğu için popüler olan ve gündemde güncel olan pop müziklerin listesi özenle hazırlanıp dinleyicilere sunulmaktadır.

Bu köklü geçmişe sahip olan radyo kanalının tahmin edeceğiniz üzere frekans yayını da bulunmaktadır. Radyo 35 dinlemek için İzmir bölgesinde 89.0 frekansını kullanıp canlı olarak Radyo 35 dinleyebilirsiniz. İzmir bölgesinin haricinde internet bağlantısı bulunan her yerde Radyo 35 dinleyebilirsiniz.Radyo 35 canlı radyo dinlemek için sitemizi kullanabilirsiniz. Bununla beraber mobil uygulama üzerinden de Radyo 35'i takip edebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(0232) 278 89 89
  • Adres:Mithatpaşa Cd. Maltepe Mh. No:31/A Güzelbahçe – İZMİR
  • Facebook:https://www.facebook.com/89Radyo35
  • Twitter:https://twitter.com/RADYO35
  • Benzer Aramalar:radyo 35, radyo 35 dinle